SON DAKİKA

BIST100
96.657
2,02%
DOLAR
5,8702
-0,78%
EURO
6,7995
-1,21%
ALTIN
230,31
-1,13%

2017 Akbank Personel Alımı Ne Zaman?

Birçok banka gibi Akbank da ihtiyacına göre personel alımı gerçekleştiriyor. Peki 2017 Akbank Personel Alımı Ne Zaman? Bankanın bu yılki personel alımı ne zaman yapılacak.

2017 Akbank Personel Alımı Ne Zaman?
Bu haber 19 Haziran 2017 - 16:40 'de eklendi ve 176 kez görüntülendi.

Birçok banka gibi Akbank da ihtiyacına göre personel alımı gerçekleştiriyor. Peki 2017 Akbank Personel Alımı Ne Zaman? Bankanın bu yılki personel alımı ne zaman yapılacak.

Kurulduğu günden bugüne özel sektörün önde gelen bankalarından olan Akbank, ihtiyacına göre personel alımına devam etmektedir. Türkiye’nin neredeyse tüm bölgelerinde faaliyetlerine devam eden Akbank, şubelerinde birçok kişiyi istihdam etmektedir. Geniş şube ağı ve profesyonel kadrosunu gün geçtikçe genişleten Akbank, personel alımını internet sayfasından yapmış olduğu duyurularla gerçekleştirmektedir.

AKBANK PERSONEL ALIMINDA NELERE DİKKAT EDİYOR?

Peki akbank personel alırken nelere dikkat ediyor. Birçok kurum gibi personel alımı öncesinde adaylarda belli kriterler arayan Akbank, yaptığı elemelerden bazılarını mülakat esnasında bazılarını da bazılarını da başvuru formlarıyla sonuçlandırmaktadır.

İşe bankanın adaylardan istediği özellikler:
“Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan
28 Yaşından Büyük Olmayan
Üniversite Mezunu
Erkeklerin Vatani Görevini Yapmış Olması
İletişim Becerileri Yüksek Olan
Takım Çalışmasına Uyum Sağlayabilen
Daha Önce Akbank Çalışma Başvurusu Olumsuz Sonuçlanmayan”

AKBANK PERSONEL ALIMI YAPILACAK POZİSYONLAR

Akbank 2017’de de personel alımı yapacak. Bankanın personel alım tarihi henüz açıklanmazken, istihdam edilecek pozisyonların ise şunlar olması bekleniyor: “Gişe Yetkilisi, İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi, Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, KOBİ Saha Satış Yönetici Yardımcısı”

2017 Akbank personel alımı ne zaman yapılacağı dediğimiz gibi belli olmasa da bankanın Türkiye’de faaliyet gösteren birçok şubesinde personel alımı yapması bekleniyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER