SON DAKİKA

BIST100
96.455
-1,03%
DOLAR
5,6465
0,19%
EURO
6,5107
0,64%
ALTIN
223,26
0,48%

2017 QNB Finansbank Personel Alımı Ne Zaman?

Birçok alanda gerçekleştirilen milli seferberlik ruhu istihdam alanında da cevap buluyor. Bankacılık sektörü de istihdam konusunda milli seferberliğe destek veriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına kulak veren bankalar personel alımı seferberliğinde öncü oluyor. Peki 2017 QNB Finansbank Personel Alımı Ne Zaman gerçekleşecek? İşte cevabı

2017 QNB Finansbank Personel Alımı Ne Zaman?
Bu haber 20 Haziran 2017 - 16:21 'de eklendi ve 139 kez görüntülendi.

Birçok alanda gerçekleştirilen milli seferberlik ruhu istihdam alanında da cevap buluyor. Bankacılık sektörü de istihdam konusunda milli seferberliğe destek veriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına kulak veren bankalar personel alımı seferberliğinde öncü oluyor. Peki 2017 QNB Finansbank Personel Alımı Ne Zaman gerçekleşecek? İşte cevabı

QNB Finansbank 2017 personel alımı ilanlarını internet sitesinden duyurmaya başladı. Bankanın internet sitesinde birçok pozisyonda istihdam etmek üzere başta İstanbul ve Erzurum olmak üzere tüm yurdu kapsayan ilanlar yer almaktadır.

BANKANIN HANGİ POZİSYONUNA PERSONEL ALINACAK?

QNB Finansbank 2017 Personel alımı incelendiğinde müşteri geri kazanım ve tutma görevlisi, Tele satış görevlisi, Bireysel satış temsilcisi, Erzurum Telefon Bankacılığı müşteri danışmanı, Enpara.com müşteri danışmanı, Perakende krediler merkezi izleme görevlisi, İstanbul Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı, Şube Tarım Bankacılığı/Ziraat Mühendisliği birimlerinde çalışacak elaman alımı yapılacaktır.

2017 QNB Finansbank Personel Alımı Ne Zaman?

Bankanın açık pozisyonlarına başvuru tarihleri bugünden başlayarak ilanların açık olduğu zamana kadar yapılabilmektedir. Başvurular yine bankanın internet sitesinde yer alan ilanların üzerine tıklayarak da gerçekleştirilmektedir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER