SON DAKİKA

BIST100
90.529
-0,94%
DOLAR
5,3735
0,69%
EURO
6,0784
0,03%
ALTIN
213,68
0,17%

Türk Telekom personel alımı başladı mı?

Türk Telekom personel alımı için işlem süreci başlattı. Kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek Türk Telekom, hangi pozisyonlar için ne kadar alım yapılacağını açıklamıştı. Türk Telekom personel alımı 2017 için neler gerekiyor? Türk Telekom personel alımı başvuru formu için yapmanız gereken her şey haberimizde...

Türk Telekom personel alımı başladı mı?
Bu haber 17 Temmuz 2017 - 10:40 'de eklendi ve 270 kez görüntülendi.

Türk Telekom personel alımı için işlem süreci başlattı. Kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek Türk Telekom, hangi pozisyonlar için ne kadar alım yapılacağını açıklamıştı. Türk Telekom personel alımı 2017 için neler gerekiyor? Türk Telekom personel alımı başvuru formu için yapmanız gereken her şey haberimizde…

Gerek devlet gerekse özel kurumlarda yeni personel alımları yapılmaktadır. Bu kurumlardan biri de Türk Telekom’dur. 2017 yılında Türk Telekom Personel Alımı yapacak mı? Birçok kişi tarafından sorulan bu soruya cevabı sizler için araştırdık.

2017 Türk Telekom Personel Alımı ilk olarak geçtiğimiz ocak ayında gerçekleşti. Türk Telekom 2017 Personel Alımı için ocakta gerçekleştirilen başvurularda adaylarda, arklı pozisyonlar için farklı şartlar arandı.

İşte 2017 Türk Telekom Personel Alımı Yapılan pozisyonlar ve Şartları!

Türk Telekom personel alımı yaptığı pozisyonlar Müşteri Temsilcileri, Çağrı merkezi, Kurumsal Müşteri Temsilcisi, Türk Telekom Mobil Projesi Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi Satış Yöneticisi alımı, Türk Telekom Mobil Prime Müşteri Temsilcisi, Türk Telekom Mobil Projesi Müşteri Temsilcisi, Kurumsal Satış Sorumlusu alımı yapılacak.

Personel alımı yapılacak pozisyonlarda istenilen şartlar

Türk Telekom Müşteri Temsilciliği için istenilen şartlar arasında ise güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, aktif, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, tecrübeli ya da tecrübesiz Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun) şartları yer alıyor.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisiliği şartları ise şöyle: “Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, 18-35 yaşları arasında, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması ve ikamet”

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Temsilcisi alımı şartları arasında da en az lise, 2 yıllık MYO mezunu ya da AÖ. Fakültesi öğrencisi, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması şartları bulunmaktadır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER