SON DAKİKA

BIST100
96.657
0,00%
DOLAR
5,8922
0,35%
EURO
6,8094
0,03%
ALTIN
230,31
-1,13%

2017 Vakıfbank Personel Alımı Ne Zaman?

Bankacılık sektörü bütçedeki payını ve kar oranını artırdıkça şube sayıları da artış gösteriyor. Şube sayısı artış gösteren bankalar, personel alımı gerçekleştiriyor. Personel alımı yapan bir banka da Vakıfbank. Peki 2017 Vakıfbank Personel Alımı Ne zaman? İşte cevabı...

2017 Vakıfbank Personel Alımı Ne Zaman?
Bu haber 18 Haziran 2017 - 13:45 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.

Bankacılık sektörü bütçedeki payını ve kar oranını artırdıkça şube sayıları da artış gösteriyor. Şube sayısı artış gösteren bankalar, personel alımı gerçekleştiriyor. Personel alımı yapan bir banka da Vakıfbank. Peki 2017 Vakıfbank Personel Alımı Ne zaman? İşte cevabı…

Vakıfbank, personele ihtiyaç duyduğunda internet üzerinden ilan veriyor. 2017 Vakıfbank Personel Alımı Başvuruları kurumun kendi sayfasından ilan olsun olmasın gerçekleştirilebiliyor. Vakıfbank’ın internet sitesinden İş Başvuruları bölümünde ‘Siz de VakıfBank ailesinin bir bireyi olmak için özgeçmişinizi buradan oluşturabilirsiniz’ kısmına tıklayarak başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Güncel olarak 2017 Vakıfbank Personel Alımı Ne Zaman olacağı ise henüz netlik kazanmadı.

KARİYER SAYFASINDAN GİRİŞ YAPIN

Türkiye’nin köklü bankalarından Vakıfbank, açık açık pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Diğer kurum ya da kuruluşlar gibi kendi sınavıyla da personel alan Vakıfbank resmi internet sitesinde yer alan iş başvuruları ve kariyer sayfasındaki başvuruları değerlendirerek sınav ve mülakata çağırıyor.

VAKIFBANKLI OLMANIN ARTILARI

Vakıfbank çalışanlarına nasıl haklar veriyor. Vakıfbank, çalışanlarına maddi ve sosyal haklar tanıyor. Bunlar bankanın sitesinde ücretlendirme sistemi, ücret dışı olanaklar, izinler, sağlık olanağı ve başarının değerlendirilmesi şeklinde sıralanıyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER