SON DAKİKA

BIST100
96.657
2,02%
DOLAR
5,8676
-0,07%
EURO
6,7751
-0,48%
ALTIN
230,31
-1,13%

A101 Ramazan ayına özel hediye çeki ve hediye kart fırsatlar sunuyor

Türkiye'nin en büyük marketler zincirlerinden biri olan A101, Ramazan ayına özel hediye çeki ve kartını hizmete sundu. A101 Ramazan ayı hediye çeki ve hediye kartı A101 marketin 81 ildeki tüm şubelerinde geçerliği bulunmakta. Ramazan ayına özel A101 hediye çeki ve hediye kartı 3 ay boyunca kullanma fırsatı sunuyor.

A101 Ramazan ayına özel hediye çeki ve hediye kart fırsatlar sunuyor
Bu haber 05 Haziran 2017 - 14:55 'de eklendi ve 466 kez görüntülendi.

Türkiye’nin en büyük marketler zincirlerinden biri olan A101, Ramazan ayına özel hediye çeki ve kartını hizmete sundu. A101 Ramazan ayı hediye çeki ve hediye kartı A101 marketin 81 ildeki tüm şubelerinde geçerliği bulunmakta. Ramazan ayına özel A101 hediye çeki ve hediye kartı 3 ay boyunca kullanma fırsatı sunuyor.

Peki A101 hediye çeki kullanmanın avantajları neler?

A101, Ramazan ayına özel hediye çeki ve hediye kart için kendi sitesinde şu ifadelere yer veriyor:

HEDİYE ÇEKİ ALMAK NEDEN AVANTAJLI?

“Çünkü;
• Çek kullanımı müşterilerimize 3 ay içinde gıda ve gıda dışı tüm ürünleri tercih etme özgürlüğü vermektedir.
• Marketlerimizde sigara ve alkol gibi insan sağlığına zararlı hiçbir ürün satılmadığından, hediye çekleri amacına en doğru şekilde ulaşmaktadır.
• Aldığınız hediye çekleri 81 ildeki tüm marketlerimizde geçerlidir.
Ayrıca;
• İşyerinde çalışanlara yapacağınız yardımları çalışan bordrolarında gösterip gider kalemi olarak muhasebeleştirebilirsiniz.
• Genel ve özel bütçeli kamu idarelerine, il özel idarelerine, belediyelere ve köylere. Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara, kamu yararına çalışan derneklere (Kızılay, Yeşilay vb.) yapılan bağış ve yardımların toplamı,
o bağışın yapıldığı yıla ait ticari bilanço kazancının (ticari kârının) %5’ini aşmamak üzere vergi matrahından indirilir (bağışlanan tutar firmanın kârının %5‘inin altında ise tamamı, değilse bağışın kârın %5’ine kadarlık kısmı gider yazılır).
• Ödemeler, çeklerin teslimatında nakit veya kredi kartıyla (tek çekim) yapılabilmektedir.”

HEDİYE KARTI ALMAK NEDEN AVANTAJLI?
“Çünkü;
• Kart kullanımı müşterilerimize 3 ay içinde gıda ve gıda dışı tüm ürünleri tercih etme özgürlüğü vermektedir.
• Marketlerimizde sigara ve alkol gibi insan sağlığına zararlı hiçbir ürün satılmadığından, hediye kartları amacına en doğru şekilde ulaşmaktadır.
• Aldığınız hediye kartları 81 ildeki tüm marketlerimizde geçerlidir.

Ayrıca;
• İşyerinde çalışanlara yapacağınız yardımları çalışan bordrolarında gösterip gider kalemi olarak muhasebeleştirebilirsiniz.
• Hediye kartı alışverişleriniz daha sonra kurumunuza faturalandırılır.
• Genel ve özel bütçeli kamu idarelerine, il özel idarelerine, belediyelere ve köylere, Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara, kamu yararına çalışan derneklere (Kızılay, Yeşilay vb.) yapılan bağış ve yardımların toplamı,
o bağışın yapıldığı yıla ait ticari bilanço kazancının (ticari kârının) %5‘ini aşmamak üzere vergi matrahından indirilir (bağışlanan tutar firmanın kârının %5’inin altında ise tamamı, değilse bağışın kârın %5’ine kadarlık kısmı gider yazılır).
• Ödemeler, kartların teslimatında nakit veya kredi kartıyla (tek çekim) yapılabilmektedir.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER