SON DAKİKA

BIST100
95.411
0,00%
DOLAR
5,3696
0,66%
EURO
6,1264
0,73%
ALTIN
222,44
0,27%

AK Parti’de ikinci Erdoğan dönemi

AK Parti'de ikinci Erdoğan dönemi bugün başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 998 gün aradan sonra yeniden AK Parti genel başkanlığa seçileceği kongre Ankara'da başladı.

AK Parti’de ikinci Erdoğan dönemi
Bu haber 21 Mayıs 2017 - 12:39 'de eklendi ve 175 kez görüntülendi.

AK Parti’de ikinci Erdoğan dönemi bugün başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 998 gün aradan sonra yeniden AK Parti genel başkanlığa seçileceği kongre Ankara’da başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti olağanüstü kongresi alanında eşi Emine Erdoğan ile geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Başbakan Binali Yıldırım ve vatandaşlar karşıladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongre merkezine geçmeden önce AK Parti olağanüstü kongresi için önce dışarıdaki vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi:
“Değerli yol arkadaşım, genel başkanımız Binali Yıldırım bey, sevgili yol arkadaşlarım, 998 gün sonra sizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Fiili bir ayrılığımız vardı bugün yine beraberiz.”

ERDOĞAN’I BU SLOGANLA KARŞILADILAR
Onbinler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ‘İşte ordu işte komutan’ sloganlarıyla karşıladı.
Erdoğan, “Gündüz – gece yürümeye devam edeceğiz. Önümüzde önemli bir dönem var. Üzerimizdeki spekülasyonları alacağımız seçim sonuçlarıyla ortadan kaldıracağız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER