SON DAKİKA

Akbank Bayram Kredisi Başvurusu ve Oranları

Ramazan Bayramı yaklaştıkça bankalar da bayram kredisi yarışına girdi. Müşterilerinin artan nakit ihtiyaçlarına uygun kampanyalar düzenleyen bankalardan biri de Akbank. Akbank, Bayram Kredisi, 'İki bayram arası ödemesi olmayan kredi' şeklinde başlattığı kampanya ile dikkat çekiyor. Peki Akbank Bayram Kredisi Başvurusu ve oranları nasıldır? Bu sorunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz...

Akbank Bayram Kredisi Başvurusu ve Oranları
Bu haber 16 Haziran 2017 - 14:03 'de eklendi ve 205 kez görüntülendi.

Ramazan Bayramı yaklaştıkça bankalar da bayram kredisi yarışına girdi. Müşterilerinin artan nakit ihtiyaçlarına uygun kampanyalar düzenleyen bankalardan biri de Akbank. Akbank, Bayram Kredisi, ‘İki bayram arası ödemesi olmayan kredi’ şeklinde başlattığı kampanya ile dikkat çekiyor. Peki Akbank Bayram Kredisi Başvurusu ve oranları nasıldır? Bu sorunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

AKBANK BAYRAM KREDİSİ BAŞVURUSU VE ORANLARI

Bayram kredisi kullandıran bankalardan biri olan Akbank da ‘iki bayram arası ödemesi olmayan kredi’ kampanyası ile müşterilerine yüzde 1.23’ten başlayan faiz oranıyla ilk 3 ay ertelenebilir ödeme seçenekleriyle kredi sunuyor.

Akbank Bayram Kredisi koşulları ise şöyle: “İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ertelemeli kredi teklifi Akbank Şubeleri, Akbank Direkt ve 444 25 25’te 30.06.2017’ye kadar yeni kullanılacak ihtiyaç kredileri için geçerlidir. Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 48 ay olabilir. 3 ay ertelemeli kredi en fazla 45 ay taksitle kullanılabilir. Ertelemeli kredilerde, ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır”

BAYRAM KREDİSİ NEDİR?

Bankaların artan harcamalar ve giderlerden dolayı bayram dönemlerinde müşterilerine sunduğu kredi türü olan bayram kredisi, kısa süreli ihtiyaçları karşılamak için kullanılmaktadır. Kısa süreli oluşu itibariyle de faiz oranları daha makul olup birçok kişi tarafından da tercih edilen bir kredidir.

BAYRAM KREDİSİ AVANTAJLARI…

Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların birçoğu bayram kredisi kampanyası düzenlediğinden dolayı ortaya çıkan rekabet faiz oranlarını da müşteri lehine çevirmektedir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Bankadan nakit ihtiyacınız için kampanyasına başladığı Bayram Kredisi başvurusu ise Akbank telefon şubesinden, Akbank şubelerinden yapılabilmektedir.

BANKA KREDİ KULLANIMI İÇİN NELER İSTİYOR

Banka başvurunun kabulünden sonra ise şöyle: “Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur) ​Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi”

AKBANK BAYRAM KREDİSİ ORANLARI

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER