SON DAKİKA

BIST100
101.892
0,00%
DOLAR
4,5943
0,40%
EURO
5,3838
0,59%
ALTIN
190,58
-1,71%

Antalya Digital Zirvesi Sona Erdi

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Antalya Digital Zirvesi muhteşem bir organizasyonla son buldu.

Antalya Digital Zirvesi Sona Erdi
Bu haber 21 Ekim 2017 - 13:18 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Antalya Digital Zirvesi muhteşem bir organizasyonla son buldu.  CRM Medya işbirliği ile gerçekleşen organizasyon, turizm sektörünü Antalya’da buluşturdu.

Su Otel’de gerçekleşen zirve, turizm çalışanlarını tek çatı altında toplayıp, yeni satış kanalı ‘digital pazarlama’nın turizmle bağlantısını tartişti. 20 Ekim sabahı başlayan Antalya Digital Zirvesi, turizm sektöründe yaşanan değişimleri yine sektörün profesyonellerinin gözünden ziyaretçilerine aktardı. Yazar ve seslendirme sanatçısı Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde başlayan zirvenin konuşmacıları, pazaralama, turizm ve reklam alanında önde gelen profesyonellerinden oluştu. 2. si gerçekleşen zirvenin programı sabah saat 9:00’da başlayıp, saat 17:00’ a kadar devam etti.

Antalya’da gerçekleşen organizasyonda, digital dönüşüme ayak uydurmak, turizmde yeni satış kanalı ‘digital pazarlama’, teknoloji dünyasında seyahat pazarlama, turizmde digital reklamcığın yeri gibi konular hakkında ziyarteçilere bilgiler verildi. KOnuşmacılar arasında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, oyuncu Ceyhun Yılmaz, yazar, eğitmen, danışman Serdar Kuzuloğlu, Google Turizm & Finans Sektör Lideri Sencer Kutluğ ve daha pek çok isim yer aldı.
CRM Medya ve Google organizasyonunda gerçekleşen zirvede gün boyu süren etkinlikler, sektör deneyimlerinin
anlatıldığı konuşmalarla son buldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER