SON DAKİKA

BIST100
97.955
0,00%
DOLAR
5,3450
0,43%
EURO
6,0745
0,35%
ALTIN
219,82
0,34%

Başbakan Binali Yıldırım: Türk milleti asla çökmez

Başbakan Binali Yıldırım: Türk milleti asla çökmez
Bu haber 17 Aralık 2016 - 14:38 'de eklendi ve 330 kez görüntülendi.

Kayseri’deki hain saldırıdan sonra Kahramanmaraş’ta vatandaşlara seslenen Başbakan Binali Yıldırım “Türk milleti yılmaz! Türk milleti asla çökmez. Hangi alçak saldırıyı yaparsa yapsınlar, medeniyet yolunda Maraş’ı da Türk milletini de döndüremezler” dedi.

Başbakan Binali Yıldım, Kahramanmaraş’ta halka seslenen sert açıklamalarda bulundu.

Başbakan Yıldım şunları söyledi: “İzne çıkan askerlere pusu kurdular. Kahramanmaraş’tan sesleniyorum: Terörle yıldırmayı düşünenlere karşı bu millet korkmaz, Türk milleti yılmaz! Türk milleti asla çökmez. Hangi alçak saldırıyı yaparsa yapsınlar, medeniyet yolunda Maraş’ı da Türk milletini de döndüremezler. Bu asil millet o kadar büyük bir millet ki, en zor zamanda yedi düveli dize getirdiğini unuttular” dedi.

Terör örgütleri eş zamanlı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldıdığını açıklayan Yıldıml şöyle devam etti: “Hayatına kastettiler. 15 Temmuz’da bağımsızlık destanını yazdık. FETÖ, PYD, DAEŞ adı ne olursa olsun bunların hepsi eli kanlı terör örgütüdür. Biz sırtımızı milletimize yaslıyoruz. Ülkemizin bütünlüğünden asla taviz vermeyeceğiz. Türkiye’nin büyümesine bu alçaklar engel olamaz. Hiç kimse yürüdüğümüz yoldan bizi döndüremez. Bana dendi ki, bugün canlı bomba patladı. Şehitlerimiz var. Kahramanmaraş’taki programını değiştirin dediler. Biz programımızı değiştirmeyeceğiz. Teröristlerin ekmeğine yağ sürmeyeceğiz. Alçaklar işte Maraş burada. Ne zaman gelirseniz gelin. Kiminle gelirseniz gelin. Topunuz gelin. Bu vatanın kahraman evlatları hakkınızda gelir.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER