SON DAKİKA

BIST100
96.657
2,02%
DOLAR
5,8702
-0,78%
EURO
6,7995
-1,21%
ALTIN
230,31
-1,13%

Başbakan ile AK Parti vekilleri Anayasa değişikliğini görüştü

Başbakan ile AK Parti vekilleri Anayasa değişikliğini görüştü
Bu haber 21 Aralık 2016 - 15:07 'de eklendi ve 295 kez görüntülendi.

AK Parti Genel Merkezi’nde Başbakan Binali Yıldırım ve milletvekilleri bir araya geldi. Görüşmede Anayasa değişikliği ele alındı. Yıldırım’ın vekillerle değişiklik teklifine ilişkin değerlendirmede bulundukları bildirildi.

AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen görüşmede Başbakan Binali Yıldırım, TBMM Anayasa Komisyonu’nda dün görüşülmesine başlanan AK Parti ile MHP’nin üzerinde uzlaştığı, “Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi” konusunda milletvekilleriyle istişarede bulundu.

Yaklaşık 3 saat süren toplantı basına kapalı gerçekeştirilirken, milletvekillerinin görüş ve düşüncelerini paylaştığı toplantıda, Başbakan Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, milletvekillerinin sorularını da cevapladı.

Bu arada AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), saat 16.00’da, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım başkanlığında toplanacak. Toplantıda, anayasa değişikliği teklifi başta olmak üzere, gündemdeki konular görüşülecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER