SON DAKİKA

BIST100
94.887
0,57%
DOLAR
6,3750
0,96%
EURO
7,4412
0,81%
ALTIN
245,68
0,70%

Başbakan Yıldırım’dan adalet yürüyüşüne…

Başbakan Binali Yıldırım, adalet yürüyüşü başlatan ve uygulayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na seslendi. Yıldırım, "Bu adalet yürüyüşü değil gaflet yürüyüşüdür" dedi. Yıldırım, "FETÖ'cülerin, bölücü terör örgütünün ayakta alkışladığı yan yana yürüdüğü bu yürüyüşün adımları milletin adımları değildir. Bu adalet yürüyüşü değildir, bu bir gaflet yürüyüşüdür gaflet" ifadelerini kullandı.

Başbakan Yıldırım’dan adalet yürüyüşüne…
Bu haber 04 Temmuz 2017 - 13:40 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım, adalet yürüyüşü başlatan ve uygulayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na seslendi. Yıldırım, “Bu adalet yürüyüşü değil gaflet yürüyüşüdür” dedi. Yıldırım, “FETÖ’cülerin, bölücü terör örgütünün ayakta alkışladığı yan yana yürüdüğü bu yürüyüşün adımları milletin adımları değildir. Bu adalet yürüyüşü değildir, bu bir gaflet yürüyüşüdür gaflet” ifadelerini kullandı.

TEM Kurtköy bağlantı yolu gişe sahasındaki Kuzey Marmara Otoyolu Paşaköy-TEM Kurtköy bağlantı yolunun açılış töreninde yaptığı konuşan Başbakan Binali Yıldırım, “Yollar millete hizmet içindir, temeli millet olmayan bir yürüyüş, yolu da incitir yolcuyu da incitir. FETÖ’cülerin, bölücü terör örgütünün ayakta alkışladığı yan yana yürüdüğü bu yürüyüşün adımları milletin adımları değildir. Bu nasıl adalet yürüyüşü? Bu adalet yürüyüşü değildir, bu bir gaflet yürüyüşüdür gaflet” şeklinde konuştu.

ADALET YOLLARDA ARANMAZ

Başbakan Yıldırım, adaletin herkese lazım olduğunu belirterek, “Yürümeye devam edersen, ömrün biter bu yollar bitmez. Çünkü 20 bin kilometre yol yaptık. Daha 19 günde 400 kilometre oldu. Onun için gel bu sevdadan vazgeç. Adaletin aranacağı yer yollar değildir. Meclistir, mahkemelerdir” diye konuştu.

EN PAHALI HİZMET OLMAYAN HİZMETTİR

Başbakan Yıldırım, yolların köprülerin pahalı olduğu yönündeki eleştirilere ilişkin de şu ifadeleri kullandı: “Bazıları diyor ki ‘Bu yollar çok pahalı.’ Kardeşim en pahalı hizmet olmayan hizmettir, yol olmazsa ne yapacaksın, nasıl yürüyecektin yol olmasaydı? Yolları yaptık, güzel güzel, tıpış tıpış yürüyorsun. Ya yol olmasaydı? Dağda, bayırda, ormanda kaybolup gidecektin, onun için yürürken yolları yapanlara da ‘Allah razı olsun’ de”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER