SON DAKİKA

BIST100
102.925
1,77%
DOLAR
4,7042
-0,08%
EURO
5,4912
-0,62%
ALTIN
198,13
0,29%

Baskılı Karton Bardak Nereden Alınır?

Baskılı Karton Bardak Nereden Alınır?
Bu haber 02 Kasım 2017 - 19:05 'de eklendi ve 55 kez görüntülendi.

Baskılı karton bardak temin etmek isteyen kişiler öncelikle ihtiyaç duydukları bardak sayısını belirlemelidirler çünkü baskısına göre üretilen bardak sayısı değişkenlik gösterebilir. Hazır desenlerin baskı olarak kullanıldığı karton bardak ürünleri marketlerde veya internet üzerinden satış yapan çeşitli sitelerde rahatlıkla bulunabilir. Genellikle en çok tercih edilen desenler, kahve bardağı görsellerinin olduğu bardaklardır. Ayrıca İstanbul, Paris, New York gibi şehirlerin simgelerinin olduğu bardaklar da kullanıcılar tarafından fazlaca tüketilmektedir.

Firma olarak biz, tüketicilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılama amacı gütmemiz dolayısı ile moda akımlarını yakından takip ederek güncel olan konuları veya metaları işleyen görselleri ileri teknoloji ile desteklenen baskı makinelerimizle buluşturarak, tarzınızı ortaya koyabileceğiniz baskılı modeller geliştiriyoruz.

Hazır desen kullanılarak baskıya girmiş bardaklar okul kantinlerinde çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Genç nesil kahve veya çay ihtiyaçlarını giderirken daha şık bir görünüme sahip olması sebebi ile bu tip kullan at ürünleri tercih etmektedir. Ayrıca yaş grubunun getirisi olan marjinal olma çabası da standart ürünlerden uzaklaşma ile kendini göstermektedir. Bunun yanında kadın tüketicileri erkeklere nazaran bu tip ürünlere daha fazla rağbet göstermektedir. Çünkü erkekler klasik ve sade görünümlü şeyleri kullanmaktan rahatsızlık duymazlar. Ancak kadınlar kullan at ürün olsa bile o anda duygusal hallerine uyum sağlayabilecek bir ürün kullanmayı tercih edebilirler. Bunun için de çeşitli renklerle üretilen desenli bardaklara yönelim gösterebilirler.

Toplu Tüketimler İçin Baskılı Bardak

Endüstriyel tüketim için kullan at bardak kullanmayı tercih eden şirketler de bu tip desenli bardakları tercih etmektedir. Özellikle kurumsal kimlik kavramının önemi anlaşıldıktan sonra firmalar imajlarının görsellikle desteklenmesi amacı ile kendi imzalarını taşıyan tasarımların günlük hayatta kullanılan ürünlerde gözükmesi konusunda hassas davranmaktadır.

Şirketler baskılı kağıt bardak kullanımı için firmamıza toplu olarak sipariş verebilirler. Seçecekleri görseller yüksek çözünürlük ile bardaklara basılmaktadır. Ayrıca verilen siparişlerin adedine göre de indirimli tutardan yararlanma fırsatı sunmaktayız. Bu sayede hem görsel olarak kaliteli ürünlere sahip olacaklar hem de ekonomik olarak büyük bir avantaj elde edeceklerdir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER