SON DAKİKA

BIST100
99.056
0,43%
DOLAR
5,7958
0,16%
EURO
6,7133
0,12%
ALTIN
228,66
0,18%

Bedelli askerlik son dakika ! Binali Yıldırım bedelli askerlik için önemli görüşme yaptı

Bedelli askerlik son dakika gelişmesi yaşandı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile görüşen Başbakan Binali Yıldırım bedelli askerlik için açıklamalarda bulundu. "Bedelli askerlik 2017'de çıkar mı?" sorusu Bedelli askerlik platformlarında sıkça sorulmaya başladığı sırada Başbakan Binali Yıldırım ve Mustafa Destici görüşmesinde Bedelli Askerliğin gündeme gelmesi adayları sevindirdi. Bedelli askerlik son durum Başbakan Binali Yıldırım ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici arasında geçen konuşmayla kısmen cevap buldu. Mustafa Destici, bedelli askerlik konusuna her durumda karşı olduklarını belirtirken Destici bedelli askerlik ile ilgili de dikkat çeken bir çıkış yaptı. Buna karşı olduklarını ancak bedelli askerliğin çıkması durumunda elde edilen gelirin SMA hastalarına aktarılması talebini de iletti.

Bedelli askerlik son dakika ! Binali Yıldırım bedelli askerlik için önemli görüşme yaptı
Bu haber 02 Haziran 2017 - 16:55 'de eklendi ve 179 kez görüntülendi.

Bedelli askerlik son dakika gelişmesi yaşandı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile görüşen Başbakan Binali Yıldırım bedelli askerlik için açıklamalarda bulundu. “Bedelli askerlik 2017’de çıkar mı?” sorusu Bedelli askerlik platformlarında sıkça sorulmaya başladığı sırada Başbakan Binali Yıldırım ve Mustafa Destici görüşmesinde Bedelli Askerliğin gündeme gelmesi adayları sevindirdi. Bedelli askerlik son durum Başbakan Binali Yıldırım ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici arasında geçen konuşmayla kısmen cevap buldu. Mustafa Destici, bedelli askerlik konusuna her durumda karşı olduklarını belirtirken Destici bedelli askerlik ile ilgili de dikkat çeken bir çıkış yaptı. Buna karşı olduklarını ancak bedelli askerliğin çıkması durumunda elde edilen gelirin SMA hastalarına aktarılması talebini de iletti.

Bedelli askerlik son dakika

Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmesinden sonra gazetecilerin “Bedelli askerlik gündemde mi?” sorusuna, “Milyonların talebi var, SMA hastaları ile ilgili böyle bir teklifte bulunduk” cevabını verdi.

Bedelli askerlik son durum böylece yeniden gündeme gelirken önümüzdeki günlerde detaylarının açıklanması bekleniyor. Bedelli askerlik 2017 yılında çıkıp çıkmayacağı henüz belli değilken bedelli askerlik 2017 şartları da daha sonra belli olacak

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER