SON DAKİKA

BIST100
98.455
1,69%
DOLAR
5,3241
-0,23%
EURO
6,0579
-0,56%
ALTIN
219,32
-1,05%

Bekir Bozdağ’dan Mevlüt Mert Altıntaş açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Rus büyükelçi Andrey Karlov’u katleden polis Mevlüt Mert Altıntaş hakkında açıklamada bulundu.

Bekir Bozdağ’dan Mevlüt Mert Altıntaş açıklaması
Bu haber 20 Aralık 2016 - 22:38 'de eklendi ve 559 kez görüntülendi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Rus büyükelçi Andrey Karlov’u katleden polis Mevlüt Mert Altıntaş hakkında açıklamada bulundu. Bekir Bozdağ, “Polis kıyafeti giyiyor olması saldırının niteliğini, kirli bağlantıları asla örtmez” dedi.

Son dakika... Büyükelçi'ye suikastte gözaltı sayısı artıyor

Bakan Bozdağ, Anayasa Komisyonu’nda konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Rus Büyükelçi Andrey Karlov suikastı için “Bu olay nedeniyle Türk polisinin suikastı gerçekleştirmiş gibi takdim edilmesini büyük bir saygısızlık, iftira olarak değerlendiriyorum. Bu kişi görevi itibariyle polis olabilir ama Türk Polis Teşkilatı adına bu işi yapmadığı ortada. Polis kıyafeti giymiş olması, polis unvanı taşımış olması, bu saldırının niteliğini, arasındaki kirli ve karanlık bağlantıları asla örtmez. Terör saldırılarının hedefi birlik ve beraberliğimizi bozmaktır, kardeşlik hukukumuza zarar vermektir. Güvenlik güçlerimiz, hükümetimiz, bütün devletin ilgili birimleri imkan ve kabiliyetleri terörle ilgili etkin ve kararlı mücadelemizi sürdüreceğiz. Yapılan terör saldırıları Türkiye’nin terörle mücadeledeki kararlılığını asla zaafa uğratmayacaktır” açıklamasında bulundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER