SON DAKİKA

BIST100
95.171
0,87%
DOLAR
6,3693
0,87%
EURO
7,4506
0,93%
ALTIN
244,62
0,27%

CRM Medya’ya, Emlak Fuarı’nda büyük ilgi

CRM Medya’ya, Emlak Fuarı’nda büyük ilgi
Bu haber 23 Kasım 2016 - 14:20 'de eklendi ve 430 kez görüntülendi.

Dijital çözüm hizmetleri sunan CRM Medya, CNR Emlak – Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nda büyük ilgi gördü.

Emlak ve gayrimenkul firmalarının katıldığı CNR 4. Emlak-Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nı bu yıl 22 bin 884 kişi ziyaret etti. CNR EXPO Yeşilköy Fuar merkezinde düzenlenen fuara, Rusya, İran, Suudi Arabistan, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Katar gibi çok sayıda ülkeden gelen ziyaretçi katıldı. Fuarda en çok ilgiyi gören firmalardan biri de inşaat sektörüne özel 360 derece medya çözümleri sunan CRM Medya, oldu.

CRM Medya, müşteri portföyünü genişletiyor!
CRM Medya, fuar boyunca gayrimenkul sektörüne yönelik, değişen reklam yöntemleri ve dijital reklam çözümleri konusunda ziyaretçileri bilgilendirdi. CRM Medya, ayrıca fuarda “Google Adwords”, “witter”, “Mobil Uygulamalar”, “Facebook” ve “Youtube Reklamları” konusunda hizmet verdiği büyük inşaat şirketleri portföyünü genişleterek sektördeki başarısını bir kez daha ortaya koydu.

ramazan-becer

CRM Medya, medya çözümlerinde iddialı!
6 bin 840’ı yabancı profesyonel ziyaretçinin geldiği CNR Emlak Fuarı’nda açıklamalarda bulunana CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, klasik reklam çalışmaların artık geçmişte kaldığını belirterek firmaların yenilikçi dijital çözümleri yakından takip ettiğini ifade etti.

Ramazan Becer, CRM Medya’nın 360 derece reklam çözümleri ile müşterilere çözüm alternatifleri sunduklarını kaydederek, doğru stratejilerle markayı büyütmek ve yönetmenin mümkün olduğunu vurguladı.

Çalıştıkları firmalara Google Adwords, Facebook, Twitter, Youtube ve Mobil Uygulama Reklamları konusunda hizmet verdiklerini belirten Ramazan Becer, “Ajans olarak web tasarım ve yazılım, sosyal medya takip ve analiz, içerik geliştirme, online reklam yönetimi ve danışmanlığı, SEO, kurumsal kimlik çalışmaları ve e-ticaret danışmanlık hizmetleri konusunda da sonuç odaklı yenilikçi dijital çözümler sunuyoruz” dedi.

Projedefirsat.com Emlak Fuarı’nda büyük ilgi gördü!
CRM Medya, ayrıca bu yıl yayına aldığı projedefirsat.com sitesini de fuarda katılımcı ve ziyaretçilere tanıttı. Türkiye’deki en önemli markalı konut projelerini kendi çatısı altında Proje Fırsat sayfası, ev almanın zorluğunu ortadan kaldırmasının yanı sıra konut projelerinin kampanya ve indirimlerinin bütün detaylarını web üzerinden yatırımcılarla buluşturuyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER