SON DAKİKA

BIST100
90.529
-0,94%
DOLAR
5,3735
0,69%
EURO
6,0784
0,03%
ALTIN
213,68
0,17%

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bürokrasi uyarısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya yolculuğu öncesinde yaptığı açıklamada, "Bürokrasiye kurban edilecek tek bir saniyemiz yok" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bürokrasi uyarısı
Bu haber 03 Mayıs 2017 - 11:24 'de eklendi ve 150 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya yolculuğu öncesinde yaptığı açıklamada, “Bürokrasiye kurban edilecek tek bir saniyemiz yok” dedi.

Havaalanında basın mensuplarına konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ticari kısıtlamalara ilişkin “Ne Rusya’nın ne Türkiye’nin bürokrasiye kurban edilecek tek bir saniyesi yoktur. Bizler bu konudaki kararlılığımızı her fırsatta vurguluyoruz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: “Ne Rusya’nın ne Türkiye’nin bürokrasiye kurban edilecek tek bir saniyesi yoktur. Bizler bu konudaki kararlılığımızı her fırsatta vurguluyoruz. 100 milyar dolar ticaret hacmi hedefine ulaşmak istiyorsak birlikte yapıcı ve bu konuda teşvik edici gayretin içerisinde olmamız şart”

Başbakan Yıldırım’la yaptığı görüşmeyle ilgili de Erdoğan, “Özellikle devlette atılan bazı adımlar var, bu adımlarla ilgili olarak beraber görüşmemizi gerektiren konular vardı, bu konuları beraberce paylaşma fırsatı bulduk” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER