SON DAKİKA

BIST100
94.082
1,16%
DOLAR
4,7890
-0,35%
EURO
5,6227
0,35%
ALTIN
189,61
0,29%

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Niye kaçıp gittin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na seslenerek, "Ey Kılıçdaroğlu ben tüm milletime çağrıyı yaptım. Havalimanında on binler vardı, sen niye kaçtın" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Niye kaçıp gittin
Bu haber 10 Nisan 2017 - 18:36 'de eklendi ve 171 kez görüntülendi.

Çorum’da vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na seslenerek, “Ey Kılıçdaroğlu ben tüm milletime çağrıyı yaptım, meydanlara davet ettim. Senin geldiğin havalimanında on binler vardı, sen niye kaçıp gittin. Orada vatandaşınla beraber olsaydın ya” dedi.

İskilip, Alaca ve Osmancık ilçelerimize bu yıl, Dodurga, Mecitözü, Oğuzlar ilçelerine 2019 yılında doğalgaz verileceğini dile getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Çorum’un ilçelerini de doğalgazın rahatlığı ve temizliğiyle tanıştırıyoruz” ifadelerini kullandı.

BİZDE AYRIM YOK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendilerinde ayrım olmadığını kaydederek, “Bizde Alevi, Sünni ayrımı yok. Bizde Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Gürcü, Abaza ayrımı yok. Bizde 80 milyon aynı. Çünkü biz yaradılanı, Yaradan’dan ötürü seviyoruz ey Kemal. Bizim farkımız bu” şeklinde konuştu.

Milletin gönlüne girmeden, ona hizmet etmeden iktidarda kalınamayacağını belirten Erdoğan, “Garip gurabanın dertleriyle dertlenirsen, yetimin başını okşarsan, fanilerimizin duasını alırsan, işte o zaman devlet adamı olursun. Yoksa, yaptığın iş sadece koltuğu işgal etmektir” diye konuştu.

ERDOĞAN’DAN KILIÇDAROĞLU’NA: BU İŞ YÜREK İSTER

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı bir televizyon kanalında, “Sayın Cumhurbaşkanının koruma müdürleri haber verseydi ben havalimanında kendilerini beklerdim” dediğini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ey Kılıçdaroğlu, ben tüm milletime çağrıyı yaptım ve milletimi meydanlara davet ettim. Benim milletim, 10 binler, 100 binler meydanlara döküldü. Senin geldiğin havalimanında da o akşam 10 binler vardı. Sen niye kaçıp gittin?” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER