SON DAKİKA

BIST100
98.991
0,53%
DOLAR
5,5978
-1,55%
EURO
6,4484
-2,07%
ALTIN
219,84
-1,87%

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık durumu nasıl?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı namazı için gittiği camide kısa süreliğine rahatsızlandı. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık durumu nasıl?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık durumu nasıl?
Bu haber 25 Haziran 2017 - 8:21 'de eklendi ve 168 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı namazı için gittiği camide kısa süreliğine rahatsızlandı. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlık durumu nasıl?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları: “Şimdi değerli arkadaşlar. Öncelikle Ramazan bayramınızı tebrik ediyorum. Bütün halkımın Ramazan bayramını tebrik ediyorum. İslam dünyasının birliğine, beraberliğine, barışına vesile olmasını temenni ediyorum. Bugün özellikle şekere dayalı bir tansiyon dengesizliği geçirdik. Hamd olsun kısa sürede toparlandık. Şu an iyi bir konumdayım ve programımıza saat 3’te Haliç Kongre merkezinde parti tabanımızla yapacağımız bayramlaşma töreninde devam edeceğiz. Birliğimiz, beraberliğimiz bizim için çok önemli. İnşallah dünya barışı için, İslam dünyasının dini bayram olarak çok önemsediği bayramımız bir milat olacaktır. Zira tüm İslam dünyasında adeta bir parçalanma, bir bölünme havası estirmek isteyenler var. Temenni ediyorum ki bunlar Ramazan bayramı ile çok farklı bir uyanışa vesile olacaktır.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER