SON DAKİKA

BIST100
94.441
-2,37%
DOLAR
6,0861
0,15%
EURO
7,0302
0,38%
ALTIN
233,37
-0,06%

Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm Fragmanı 74. bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm Fragmanı 74. bölümde neler olacak?
Bu haber 19 Ocak 2017 - 9:30 'de eklendi ve 368 kez görüntülendi.

Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm Fragmanı 74. bölümde neler olacak? sorusu gündemden düşmüyor. Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm Fragmanı 74. bölümde neler olacak? sorusunun detayları haberimizde…

diriliş ertuğrul 74. bölüm fragmanı

diriliş ertuğrul 74. bölüm fragmanı

Ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümü ile nefesleri kesti. Kendilerine büyük bir kumpas kurulan Ertuğrul Bey ve alpleri Bizans tekfurunun kalesinde mahsur kalmışlardı. Kendilerine kurulan bu kumpastan habersiz olan Ertuğrul Bey ve alpleri için zaman giderek daralıyordu. Sultan’ın barış için görevlendirdiği Ertuğrul Bey, Bizans tekfurunun kızını öldürmek ve savaş çıkarmak ile suçlanıyordu. Kıvrak zekası ve bilek gücü ile düştüğü bütün tuzaklardan kurtulmayı başaran Ertuğrul Bey, sultana verdiği söz neticesinde kılıç kullanmamaktadır.

diriliş ertuğrul 74. bölüm fragmanı

diriliş ertuğrul 74. bölüm fragmanı

Ertuğrul Bey’in alpleri tekfurun kızını sağ salim ele geçirmişlerdir. Kızının öldüğünü zanneden tekfura kızını sağ salim teslim ederek içine çekilmeye çalışıldığı tuzağı tekfura da göstermek isteyen Ertuğrul Bey ve alpleri destansı bir mücadele ile kaleye ulaşmıştı. Ancak alpler yolda da tuzağa düşürülmüş fakat kim olduğu belli olmayan fakat attığı oktan Türkmen olduğu belli olan bir kişi tarafından bu tuzaktan kurtarılmışlardır. Tekfurun kızını sağ salim teslim eden Ertuğrul Bey ve alpleri sultanın vermiş olduğu barış emrini layıkıyla yerine getirmiş oldular.

Peki Diriliş Ertuğrul 74. bölümde neler olacak? İşte bu sorunun cevabı Diriliş Ertuğrul 74. bölüm fragmanı ile cevabını buldu.

Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm Fragmanı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER