SON DAKİKA

Dünya Teknoparkları İstanbul’da Buluşuyor!

IASP Dünya Konferansı toplantısı bu Türkiye Teknoparkları Konsorsiyumu tarafından İstanbul’da yapılıyor. Konferansa, 50 ülkeden 500 katılımcı katılacak.

Dünya Teknoparkları İstanbul’da Buluşuyor!
Bu haber 20 Eylül 2017 - 14:45 'de eklendi ve 107 kez görüntülendi.

IASP Dünya Konferansı toplantısı bu Türkiye Teknoparkları Konsorsiyumu tarafından İstanbul’da yapılıyor. Konferansa, 50 ülkeden 500 katılımcı katılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın açılışını yapacağı Konferansa  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’ de konuşmacı olarak iştirak edecek. Konferans, 26-29 Eylül tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek. Konferansta, 50 ülkeden 500’den fazla katılımcı geleceğin strateji ve eğilimlerini konuşacak. Dünya genelinde faaliyet gösteren teknoparkların bir çatı altında toplandığı Uluslararası Teknoparklar Birliği – IASP’in (International Association of Science Parks and Areas of Innovation)

34.IASP Dünya Konferansı İstanbul’da!

Teknopark İstanbul, ODTÜ TEKNOKENT ve İTÜ ARI Teknokent’ten oluşan Türkiye Teknoparkları Konsorsiyumu tarafından Swiss Hotel’de düzenlenecek olan Dünya Teknoparklar Birliği Konferansı, 26-29 Eylül 2017 tarihinde yapılacak. 50 ülkeden 500’den fazla katılımcıyla; IASP 2017 İstanbul, dünyadaki Ar-Ge ve İnovasyon ekosistemini İstanbul’da buluşturacak.

İASP: 71 Ülkede 371 Üyeye Sahip!

Etkinlik bu yıl “Teknoparklar ve inovasyon ekosistemleri: Geleceğin stratejilerini ve eğilimlerini belirleme” temasıyla düzenleniyor. IASP 2017’de ise; teknoparkların altyapı, finansman sorunları, ekosisteme dahil olan kamu ve özel sektör kuruluş, Ar-Ge firmaları, kuluçka girişimcileri, hukuki danışmanlar, mentörler, melek yatırımcılar,  ve teknoloji danışmanları bir araya gelecek. Konferans, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri temel prensipleri üzerine, teknopark yöneticileri tarafından bir seminer verilecek.

Türkiye’nin yanı sıra, dünyanın pek çok ülkesinden konuşmacıların yer alacağı 34. IASP Dünya Konferansı kapsamında, gelecekteki teknopark strateji ve eğilimleri gibi birçok sunum ve çalıştayı yapılacak. Etkinlik, 71 ayrı ülkesinden 371 tam üye teknoparka ve bu teknoparklarda yer alan 128 bin Ar-Ge şirketini ilgilendiriyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
porno izle