SON DAKİKA

BIST100
99.677
1,76%
DOLAR
5,3420
0,38%
EURO
6,0691
0,26%
ALTIN
219,84
0,35%

E-Defterde Bulut Sistemi Ne İçin Kullanılır?

E-Defterde Bulut Sistemi Ne İçin Kullanılır?
Bu haber 25 Ekim 2017 - 12:04 'de eklendi ve 49 kez görüntülendi.

En güncel sistemlerden birisi olan e-defter ile tüm dosyalarınızı 10 yıl boyunca güvenli şekilde saklı tutabilirsiniz. Ofisiniz içerisinde yer alan onca dosyalar, evraklar yer kaplıyor ve bazen aradığınızı bulmakta zorlanıyorsanız işte tam burada e-defter sistemi devreye girmektedir. Ödüllü Sıkıştırma-Saklama teknolojisi Netvault ile Digital Planet, yüksek veri boyutlarındaki defterlerinizi anlamlı oranda küçültür ve size verimli saklama alanı kullanımı sağlar. Yükleme işlemlerinizden sonra defter ve beratlarınızı, Digital Planet bulut sistemiyle istediğiniz formatta indirme ve görüntüleme imkanına sahip olursunuz. Bir tıklamanız ile yıllar öncesindeki verilere anında erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu verilerinizin sizden başka kimse ile paylaşılmayacağını bilmelisiniz.

İstediğiniz şehirde istediğiniz zaman bilgilerinize erişmenizi sağlayan bu sistem ile iş hayatınızda büyük kolaylık olacaktır. Tüm bu işlemler için sadece bir tıklamanızla anında tüm hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

E-defter Sisteminin Avantajları Nelerdir?

E-defter sisteminin en büyük avantajları arasında mobil üzerinden giriş yapabilmeniz yer alır. Günlük alanda en çok kullanılan cihazlardan birisi de cep telefonları olmuştur. Bu durum sayesinde yanınızdan ayırmadığınız cep telefonları ile kendi evraklarınıza, en önemli belgelerinize ve dosyalarınıza anında erişim sağlayabilirsiniz. E defter nedir? Sorusunun yanıtı işte burada devreye giriyor. E-defter, Türk Ticaret ve Vergi Usul Kanunları kapsamında tutulması zorunlu defterlerin elektronik ortamda; oluşturulması, kaydedilmesi, saklanması ve ibraz edilmesini sağlama hizmetidir.

Digital Planet sistemi Ödüllü Sıkıştırma-Saklama teknolojisi Netvault ile yüksek veri boyutlarındaki defterlerinizi anlamlı oranda küçültür ve size verimli saklama alanı kullanımı sağlar.

Müşteri Hizmetlerine Nasıl Erişim Sağlayabilirim?

E-defter ya da sistem içerisinde merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında anında müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Digital Planet sözleşme gereği 10 yıl boyunca verilerinizi güvenli şekilde sistemde saklı tutmaktadır. Bu sayede bulut sisteminin önemi ortaya çıkmaktadır. Kapasite olarak yüksek bir saklama alanı barındıran bu sistem sayesinde özel dokümanlarınızı üretebilir, anında not alabilir ve firmanızın en özel verilerini saklayabilirsiniz. Artık evrak aramak için kağıtlar arasında kaybolmamanız için Digital Planet sisteminin size sunmuş olduğu bu veri işleminden yararlanabilirsiniz.

Müşteri Destek Servisi ile htttp://www.digitalplanet.com.tr/tr/call adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Destek hattına 444 9 328 iletişim numarası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. E-Defter hakkında ayrıntılı bilgi ve hızlı teklif almak için e-Defter sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER