SON DAKİKA

BIST100
102.893
1,73%
DOLAR
4,7042
-0,08%
EURO
5,4967
-0,52%
ALTIN
197,85
0,15%

Emlak Konut GYO’dan 14 Eylül’de Büyük Kampanya!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM, 14 Eylül – 31 Ekim tarihlerinde geçerli olacak bir kampanya başlatacaklarını söyledi.

Emlak Konut GYO’dan 14 Eylül’de Büyük Kampanya!
Bu haber 13 Eylül 2017 - 11:12 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM, 14 Eylül – 31 Ekim tarihlerinde geçerli olacak bir kampanya başlatacaklarını söyledi. Konut alıcılarına yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olma imkânı sağlanacak.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM,14 Eylül’de başlatılacak olan kampanyada, yatırımcıların  ev sahibi olmasının sağlanacağını söyledi. Kampanyada   ev sahibi olmak isteyeler  %5 peşinat %15 satışta 1 yıl sonra kalan %80’lik kısım ise anlaşmalı bankalardan çekilecek kredi esasına dayanıyor.  Bu arada kampanya kapsamında yatırımcılar ilk taksiti Ocak 2019’da ödemeye başlayacak.

Emlak Konut GYO’dan Dev Sonbahar Kampanyası!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM: ”önümüzdeki günlerde şirket bünyesindeki Florya arsasının ihale edilmesiyle birlikte emlak konut 15 milyar TL’lik hedefine çok yaklaşmış olacak ve sene sonuna doğru açacağı yeni ihalelerle sene başında koyduğu hedefini yakalayacak.  Öte yandan, Emlak Konut GYO Kampanyası 14 Eylül – 31 Ekim tarihlerinde geçerli olacak ve konut alıcılarına yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olma imkânı sağlayacak. Kampanya’da  %5 peşinat %15 satıştan 1 yıl sonra kalan %80’lik kısım ise anlaşmalı bankalardan çekilecek kredi esasına dayanıyor ve ilk taksit ödemeleri ocak 2019’da başlıyor.” dedi.

Kurum: Yatırımda Ülkemiz Cazibe Merkezi!

Dünyanın en önemli  sektörel fuarında biri olarak sayılan ve  bu yıl 15.’si düzenlenen Cityscape Global 2017’de yerini alan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM, körfez yatırımcılarına da bilgi verdi. Dubai’de, Cityscape Global 2017’yi değerlendiren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat KURUM, gayrimenkul sektöründe dış pazarlara açılmanın ve global arenada ülkemizin tanıtımının önemine vurgu yaptı.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum; “Bildiğiniz gibi Cityscape Global sektörün önemli sahnelerinden birisi ve Emlak Konut olarak bizde bu sahnede uzun bir süredir düzenli olarak bulunmaya özen gösteriyoruz. Burada ülkemizde son dönemde konut sektöründe sağlanan devlet eliyle teşvikler ve  cazip fırsatların daha geniş kesimlere duyurulup özellikle yabancı yatırımcıya yönelik tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerini gerçekleştirmeye çalıştık. Türk Şirketlerimiz burada yabancı gruplarla ve yatırımcılarla iletişim halinde olarak, kendi markasını, Türk inşaat sektörünün gücünü, potansiyelini ve özgüvenini uluslararası platforma taşıdı.” Dedi.

Emlak Konut GYO, 2017 Hedeflerine Ulaştı!

Murat Kurum: “Son dönemde yoğun bir tempodan geçiyoruz. Haziran ve Temmuz aylarında gerçekleştirdiğimiz ihalelerle 11 milyar TL’lik bir değer oluşturma başarısı gösterdik. Ardından Ağustos ayında ölçeği kadar sunduğu yaşam ile de ayrı bir yere konumlandırdığımız Küçükçekmece’de 1 milyon metrekarelik arazi üzerinde mahalle konseptiyle hayata geçirmeyi planladığımız Bizim Mahalle projemizin ihalesini duyurduk.” diye konuştu.

Murat Kurum, “Eylül ayında bugüne kadar 13.000 bağımsız bölüm, alt yapı, sosyal donatı alanları inşa ettiğimiz Başakşehir’deki proje satışta. Projede, ofis, dükkan, otel, spor alanları, hayvanat bahçesi, biyolojik gölet gibi bir çok sosyal donatı var. Büyük metropollerde görmeye alışık olduğumuz dev Şehir Parkını Kuzey Yakası’nı duyurduk. Burada da akıllı ofislerin satışlarına birkaç gün önce başladık. Eylül ayı içerisinde Ankara Saraçoğlu’nda yapacağımız dönüşüm hamlesinin de inşallah ilk adımlarını atacağız.” Dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER