SON DAKİKA

BIST100
90.762
0,79%
DOLAR
5,3811
0,58%
EURO
6,1381
0,85%
ALTIN
215,82
0,70%

Hepsiburada satılıyor mu? Amazon, hepsiburada alışveriş sitesini alıyor mu?

Dünyanın önde gelen alışveriş sitesi Amazon, Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Şimdi birçok kişi Amazon'un Türkiye pazarına nasıl gireceğini merak ediyor. Hepsiburada.com satılıyor mu? Amazon Türkiye pazarına girecek mi? şeklinde sıkça aramalar yapılıyor.

Hepsiburada satılıyor mu? Amazon, hepsiburada alışveriş sitesini alıyor mu?
Bu haber 06 Temmuz 2017 - 11:28 'de eklendi ve 362 kez görüntülendi.

Dünyanın önde gelen alışveriş sitesi Amazon, Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Şimdi birçok kişi Amazon’un Türkiye pazarına nasıl gireceğini soruyor. Hepsiburada.com satılıyor mu? Amazon Türkiye pazarına Hepsiburada.com’u satın alarak mı  girecek? şeklinde sıkça aramalar yapılıyor.

Pazarlamasyon adlı sitede yer alan makalede, Amazon’un er ya da geç Türkiye’ye gireceği artık su götürmez bir gerçek. Tabi, bunu yaparken Türkiye’de varolan bir e-ticaret şirketini satın alarak mı yoksa sıfırdan yapılanarak mı gireceği önümüzdeki en büyük soru işareti oluşturduğu ifade ediliyor.

HEPSİBURADA SATILIYOR MU?

Söz konusu makalede kısa bir süre önce (2016 Aralık) Amazon, yaptığı duyuru ile Avrupa’daki merkezleri için Türkiye’den de yazılım mühendisleri alacağını söylediği hatırlatılarak, “Bundan da öte, 2017’den itibaren Türk üst düzey yöneticilerin Amazon saflarına katıldığını ve Avrupa’da eğitimler aldığını da biliyoruz. Son dönemlerde yaptıkları amazon.de’nin Türkiye açılımının da şirketin, Türk pazarını gözlemlemek için yapıldığı aşikar” ifadelerine yer veriliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER