SON DAKİKA

BIST100
96.657
2,02%
DOLAR
5,8702
-0,78%
EURO
6,7995
-1,21%
ALTIN
230,31
-1,13%

Kıdem tazminatı için son dakika gelişmesi

Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı yeni kabinede Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak atanan Jülide Sarıeroğlu, kıdem tazminatı konusunda çalışanların yeni umudu oldu.

Kıdem tazminatı için son dakika gelişmesi
Bu haber 19 Temmuz 2017 - 15:38 'de eklendi ve 343 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı yeni kabinede Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak atanan Jülide Sarıeroğlu, kıdem tazminatı konusunda çalışanların yeni umudu oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım arasında bugün sürpriz şekilde görüşme gerçekleşti. Ankara gündeminde hareketli saatlerin yaşanmasına neden olan görüşmeden kabinede değişikliği çıktı. Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yaptığı açıklamada 5 bakanın görev yeri değişirken kabineye 6 yeni isim geldi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Mehmet Müezzinoğlu’nun yerine de Jülide Sarıeroğlu atandı. Yeni Bakan Jülide Sarıeroğlu’nun kıdem tazminatı konusunda nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu oldu.

Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu getirildi. Jülide Sarıeroğlu geçmiş dönemlerde HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanlığı, HAK-İŞ Kadın Komitesi Başkanlığı gibi görevler üstlendi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER