SON DAKİKA

BIST100
96.471
1,82%
DOLAR
5,9353
0,33%
EURO
6,8640
-0,27%
ALTIN
231,87
-0,46%

Kurtlar Vadisi “Vatan” filmi ile geri dönüyor!

Yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı Kurtlar Vadisi, "Vatan" filmi ile izleyiciyle buluşacak. Kurtla Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz, "Kurtlar Vadisi izleyicilerinin heyecanla beklediğini bilmekteyiz. Umarım bütün Türkiye izler" dedi.

Kurtlar Vadisi “Vatan” filmi ile geri dönüyor!
Bu haber 22 Mayıs 2017 - 13:35 'de eklendi ve 479 kez görüntülendi.

Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı Kurtlar Vadisi, “Vatan” filmi ile izleyiciyle buluşacak. Kurtla Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz, “Kurtlar Vadisi izleyicilerinin heyecanla beklediğini bilmekteyiz. Umarım bütün Türkiye izler” dedi.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından büyük tartışmalara neden olan Kurtlar Vadisi, yeni film projesiyle geri dönüyor. “Kurtlar Vadisi Vatan” ismiyle Eylül-Ekim ayında sinemalarda yerini alacak. Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemder karakterini canlandıran Necati Şaşmaz, Antalya’nın Korkuteli ilçesine bağlı Dat köyünde çekimleri devam eden film ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Kurtlar Vadisi Irak” ve “Kurtlar Vadisi Filistin” gibi filmlere imza attıklarını belirten Necati Şaşmaz, yeni filmlerine “Vatan” ismini vererek kısa dönem önce yaşamış oldukları sıkıntıyı anlattıklarını kaydetti. Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi izleyicilerinin heyecanla bu filmi beklediğini bildiklerini ve Türkiye’nin bu yeni filmi izlemesini istediklerini söyledi.

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi dizisinin Ortadoğu ülkelerinde yakından takip edilmesi ve başarısının sırrını şu sözlerle açıkladı: “Sanırım korkusuzluğu yani milletten aldığı güçle çekinmeden olayları anlatabilmesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Özelikle Ortadoğu ve Arap ülkelerindeki ilgiyi de kahramanımızın sadece bir Türk kahramanı değil, doğu kahramanı olmasına bağlıyorum. Kendilerinden hissediyorlar. Biz gerek dizimizde gerek filmlerimizde sadece aksiyon sahneleriyle değil, içerik olarak da izleyiciyle temas kurabiliyoruz. Bir ‘Ömer Baba’ karakterimiz var örneğin. Babalar çocukları söz dinlesin, nasihat dinlesin diye de birlikte Kurtlar Vadisi izliyor.”

Kurtlar Vadisi Vatan’ın içeriğiyle ilgili detay vermeyen Necati Şaşmaz, filmin isminin “Kurtlar Vadisi Vatan” olmasının bile aslında çok şey anlattığını belirterek “Adı üstünde vatan. Biz daha önce Kurtlar Vadisi Irak, Filistin gibi işlere imza atmıştık. Şimdi de isimde ‘Vatan’ diyerek içimizde olan sıkıntıyı, aslında yaşamış olduğumuz, kısa dönem öncesinde yaşamış olduğumuz sıkıntıları anlattığımız bir film olacak. Kurtlar Vadisi izleyicilerinin heyecanla beklediğini bilmekteyiz. Umarım bütün Türkiye izler” dedi.

EYLÜL SONU, EKİM BAŞI VİZYONDA
Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Vatan filminin Eylül sonu ve ya ekim başı vizyona sokmayı planladıkları söyledi. Kurtlar Vadisi hakkında da bilgi veren Necati Şaşmaz, Vatan filminden sonrada yeniden Kurtlar Vadisi dizisi için start vereceklerini söyledi.

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi dizisi için “Pusu”nun ardından yeni bir konsept isim de düşündüklerini, vakti geldiğinde açıklamak istediğini kaydetti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER