SON DAKİKA

BIST100
97.454
-1,55%
DOLAR
5,6398
0,07%
EURO
6,4643
-0,08%
ALTIN
222,21
1,24%

Markafoni neden kapandı?

Ünlü alışveriş sitesi Markafoni.com faaliyetine son verdiğini duyurdu. Kadınların yoğun şekilde kullandığı modave alışveriş sitesi Markafoni, faaliyetlerine son verdiğini bugün markafoni.com sitesi üzerinden açıkladı. 30 Hizaran'da tamamen kapanacak olan Markafoni.com o tarihe kadar alışveriş işlemlerine devam edecek. Markafoni ürün alan müşterilerine konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Markafoni neden kapandı?
Bu haber 02 Haziran 2017 - 10:40 'de eklendi ve 352 kez görüntülendi.

Markafoni’nin kapanma sebebi belli oldu. Abone olunarak özel alışveriş modelini Türkiye’ye getiren ve yaklaşık 10 yıldır da ülkede milyonlarca kişi tarafından kullanılan ardından da 2014 yılında ise tamamı Afrikalı bir gruba satılan Markafoni’nin kapanmasının sebebi belli oldu.

Ünlü e-ticaret sitesinin kapanması olarak indirim odaklı hareket etmesi ve daha fazla çeşit sunan e-ticaret sitelerinin hızla büyümesi olarak gösterildi.

GİYİM ve aksesuar alanında yer alan e-ticaret sitesi Markafoni, 30 Haziran itibariyle operasyonlarına son vereceğini duyurmuştu.

Ünlü alışveriş sitesi Markafoni.com faaliyetine son verdiğini duyurdu. Kadınların yoğun şekilde kullandığı modave alışveriş sitesi Markafoni, faaliyetlerine son verdiğini bugün markafoni.com sitesi üzerinden açıkladı. 30 Hizaran’da tamamen kapanacak olan Markafoni.com o tarihe kadar alışveriş işlemlerine devam edecek. Markafoni ürün alan müşterilerine konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Markafoni.com adresinden konuyla ilgili açıklama yapıldı.

İşte Markofoni sitesinde yapılan o açıklama;

“Sevgili Müşterilerimiz,
30 Haziran 2017 tarihiyle www.markafoni.com sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 2008 yılından itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

30 Haziran 2017 tarihine kadar satın alacağınız ürünlere ilişkin olarak sevkiyatlarımız devam etmektedir. Henüz sevk edilmemiş siparişleriniz ve iadeleriniz ile ilgili mevzuata uygun olarak standart işleyişimiz çerçevesinde çalışmalara devam edilecektir.

Siparişleriniz ve iadelerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi web sitemiz “siparişlerim” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi info@markafoni.com adresine mail atarak iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle

Markafoni ekibi”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER