SON DAKİKA

BIST100
96.455
-1,03%
DOLAR
5,6465
0,19%
EURO
6,5107
0,64%
ALTIN
223,24
0,47%

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman?

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı yapacak. Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 yeni alımlar da belli oldu. Birçok kişi Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman? sorusunun cevabını merak ediyor.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman?
Bu haber 23 Haziran 2017 - 15:05 'de eklendi ve 139 kez görüntülendi.

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı yapacak. Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 yeni alımlar da belli oldu. Birçok kişi Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman? sorusunun cevabını merak ediyor.

Milli Savunma Bakanlığı internet sitesinden naklen başmüfettiş-müfettiş alımı ile ilgili duyuru yapıldı. Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman? sorusu da bu duyuru ile cevap buldu. Posta yoluyla yapılacak başvurular 14 Temmuz Cuma günü mesai bitimine kadar başkanlığa ulaşması gerekiyor.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı şartları

Bakanlığın internet sitesinden yapılan açıklamada personel alımı şartları da şöyle sıralandı: “29 Ekim 2016 tarihli ve 29872 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 676 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 61’inci maddesiyle 1325 sayılı Millî Savunma Bakanlığı Görev ve Teşkilatı Hakkında Kanuna eklenen Geçici 4’üncü madde hükmü uyarınca;

1. Mesleğe özel yarışma sınavı ile girip en az üç yıllık yetişme döneminden sonra yapılan yeterlilik sınavını kazanarak 23/04/1981 tarihli ve 2451 sayılı Bakanlıklar ve Bağlı Kuruluşlarda Atama Usulüne İlişkin Kanuna Göre müşterek kararla atanmış olmak,
2. Maddenin yayımı tarihi itibariyle kırk yaşını aşmamış olmak şartıyla kurumlarında Başmüfettiş, Başdenetçi, Başkontrolör, Müfettiş, Denetçi, Kontrolör unvanlarından birini taşıyanlar arasından naklen Başmüfettiş ve Müfettiş alımı yapılacaktır.
B) Başvuru Şekli, Yeri, Zamanı ve Diğer Hususlar:
1. Başvurular 14 Temmuz 2017 Cuma günü mesai saati bitimine kadar, şahsen veya posta yolu ile Bakanlığımız Teftiş Kurulu Başkanlığı, Devlet Mh. Merasim Sk. Korgeneral Mehmet Sırrı Seyrek Kışlası Bakanlıklar/ANKARA adresine yapılacaktır. Posta yolu ile yapılacak başvurularda başvuru evraklarının en geç 14 Temmuz 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar Başkanlığımıza ulaşmış olması önem arz etmektedir. Adayların fotoğraflı özgeçmişi ile birlikte başvuru dilekçesini eksiksiz olarak teslim etmeleri zorunludur.
2. Başvuru dilekçesine ek yapılacak belgeler:
– Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
– Müşterek Kararnamenin yayımlandığı Resmi Gazete sureti
3. Adayların özgeçmişinde yer alacak asgari bilgiler:
– Adı ve soyadı
– Doğum yeri ve tarihi
– Askerlik durumu
– İlk/orta/lise düzeyinde mezun olduğu okullar ve mezuniyet tarihleri
– Lisans düzeyinde mezun olduğu okul ve bölüm adı ile mezuniyet tarihi
– Denetim elemanlığı yarışma sınavına girdiği kurum adı ve sınav tarihi
– Denetim elemanlığı görevine başladığı tarih
– Yeterlilik sınavının yapıldığı tarih ve 2451 sayılı Kanun uyarınca müşterek kararname ile atandığı resmi gazetenin tarih ve sayısı
– Müktesep derece ve kademesi
4. Sadece şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular geçerli olup ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular kabul edilmeyecektir”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER