SON DAKİKA

BIST100
92.543
-1,52%
DOLAR
5,3877
1,11%
EURO
6,1126
1,06%
ALTIN
214,28
1,10%

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman?

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman? Milli Savunma Bakanlığı personel alımı başvuru tarihi ne zaman? Bakanlık personel alımını gerçekleştirdi mi? Merakla beklenen sorunun cevabı geldi. Milli Savunma Bakanlığı başvuru merakla beklenen sonuçları açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman?
Bu haber 06 Temmuz 2017 - 17:55 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman? Milli Savunma Bakanlığı personel alımı başvuru tarihi ne zaman? Bakanlık personel alımını gerçekleştirdi mi? Merakla beklenen sorunun cevabı geldi. Milli Savunma Bakanlığı başvuru merakla beklenen sonuçları duyurdu.

Birçok kişi tarafından merakla beklenen Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı 2017 Ne Zaman? sorunun cevabı belli oldu. Buna göre bakanlık tarafından ilanla duyurularına başvuruların sonuçları da açıklandı. Bakanlığın sivil memur alımı başvuru işlemlerinin 6 Şubat 2017’de sona ermesinin ardından sonuçlar, kurumun resmi internet sitesinden adaylarla paylaşıldı. Buna göre 140 yakın personelin istihdam edileceği alım sürecinde göreve başlayacak adaylar Türkiye’nin çeşitli illerinde ve farklı görevlerde çalışacaklar. Başvuruları kabul edilen adaylar, kayıt kabul, uygulamalı sınav, mülakat sınavı süreçlerine tabi tutulacaklar.

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI AÇIK POZİSYONLARI

Bakanlığın bünyesinde gerçekleştirilecek personel alımı ağaç işleri teknisyeni, ambar memuru, arşivci, aşçı, avukat, bahçıvan, bilgisayar mühendisi, bilgisayar teknikeri, boyacı, Bulgarca öğretmeni, Dem. Kay. Teknisyeni, elektrik mühendisi, elektrik teknisyeni, elektronik teknisyeni, elektronik mühendisi, emlak teknisyeni, Farsça öğretmeni, fırıncı, grafiker, Gürcüce öğretmeni, harita mühendisi, harita ve kadastro teknikeri, hesap sorumlusu, hizmetli, iklimlendirme teknisyeni, inşaat mühendisi, inşaat teknisyeni, duvar beton teknisyeni, kimya teknikeri, bayan kuaförü, laborant, makine mühendisi, makine teknisyeni, mal/hesap sorumlusu, matbaa teknikeri, memur, mimar, muhasebeci, mühendis, psikolog, sıhhi tesisat teknisyeni, şoför, teknik ressam, uzman, veri hazırlama, veteriner ve zabıt katibi gibi görevler için yapılacak.

BAKANLIĞIN BAŞVURUSUNDA İSTENİLEN BELGELER

Milli Savunma Bakanlığı sivil memur alımı başvurusu kabul edilen adaylar Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı’nda bulundurması gereken belgeler şu şekilde olacak;
– Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,
– Öğrenim belgesi (diploma) veya geçici mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi,
– Öğrenim durumları, belirtilen okulların bölümlerine denk olanlar veya yurt dışında öğrenim görenlerden ortaöğretim mezunları için Milli eğitim Bakanlığı’ndan, ön lisans veya lisans mezunları için Yüksek Öğrenim Kurumu’ndan alınmış denklik belgesinin aslı ve fotokopisi,
– Müracaat edeceği unvana ait bonservis, ustalık-kalfalık belgesi, sertifika, ruhsat, ehliyet, KPDS/YDS belgesi vb. belgelerin aslı ve fotokopisi, Dikimevi metro istasyonundan yürüyerek MSB Personel Temin Dairesi Bşk.lığına gelinebilir. (Mesafe 400m.)
– Erkek Adaylar için;
– askerlik hizmetini yapmamış olanlar için Askerlik iubesi Başkanlığınca onaylı askerlik durum belgesi,
– Askerlik hizmetini yapmış olan adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi veya Askerlik şubesi Başkanlığınca onaylı sureti,
– Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 sayfa olan form, adaylar tarafından doldurma talimatına uygun olarak bilgisayarda BÜYÜK HARFLE doldurulacak, arkalı önlü olacak şekilde 3(üç) suret çıktısı alınacaktır. Formun ön yüzünün sağ üst kısmında yer alan fotoğraf kısmına yazıcı vasıtasıyla renkli fotoğraf baskısı yapılacak, kesinlikle fotoğraf
yapıştırılmayacaktır. Form imzalı olarak kayıt kabul aşamasında teslim edilecektir. (Dosyaya takılmayacak, diğer evraklardan ayrı olarak teslim edilecektir.)
– Adli sicil veya adli sicil arşiv kaydı olanların ilgili mahkeme kararları, (10)12 adet vesikalık fotoğraf (Son üç ay içinde çekilmiş renkli fotoğraf olacak ve fotoğrafların arka tarafına adayın adı, soyadı, aday numarası tükenmez kalemle yazılacaktır.)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER