SON DAKİKA

BIST100
99.405
0,20%
DOLAR
5,5912
0,62%
EURO
6,2528
0,60%
ALTIN
269,19
0,27%

Mustafa Ceceli eşi Sinem Ceceli’den neden boşandı?

Geçtiğimiz günlerde başka bir kadınla görüntülenen ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, 9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den tek celsede boşandı. Mustafa Ceceli boşanma haberini Instagram hesabından duyurdu. Mustafa Ceceli ve eşi Sinem Ceceli'nin ortak kararla boşandı. Mustafa Ceceli geçtiğimiz günlerde başka bir kadınla görüntülenmişti.

Mustafa Ceceli eşi Sinem Ceceli’den neden boşandı?
Bu haber 26 Mayıs 2017 - 13:00 'de eklendi ve 228 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde başka bir kadınla görüntülenen ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, 9 yıllık eşi Sinem Ceceli’den tek celsede boşandı. Mustafa Ceceli boşanma haberini Instagram hesabından duyurdu. Mustafa Ceceli ve eşi Sinem Ceceli’nin ortak kararla boşandı. Mustafa Ceceli geçtiğimiz günlerde başka bir kadınla görüntülenmişti.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, Instagram hesabından 2008 yılında evlendiği Sinem Ceceli’den boşandığını duyurdu. Mustafa Ceceli eşi Sinem Ceceli’nin dün İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde gizli olarak görülen davanın ardından boşandı. Mustafa Ceceli, eşi Sinem Ceceli’yle ortak karar alarak gerçekleştirdiklerini Instagram hesabından duyurdu. Ceceli çiftinin 6 yaşındaki oğulları Arın’ın velayeti de mahkeme kararıyla Sinem Ceceli’ye verildi. Mustafa Ceceli, Arın’ın tüm eğitim ve tüm giderlerini karşılayacak.

Mustafa Ceceli, eşi Sinem Ceceli’ye boşanma tazminatı olarak bir ev ve 3 milyon TL ödeyecek

Konuyla ilgili Mustafa Ceceli, sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınladı.

İşte Mustafa Ceceli’nin o açıklaması:

Mustafa Ceceli’nin boşandığı “Sinem Ceceli kimdir?”

SİNEM CECELİ KİMDİR?
Sinem Ceceli, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tasarım mühendisi olan Sinem Celeli, ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’yle 1 kasım 2008 tarihinde evlenmişti. Mustafa Ceceli ve Sinem Ceceli’nin Arın Ceceli adında 6 yaşında bir oğlu bulunmakta.

MUSTAFA CECELİ KİMDİR?
Mustafa Ceceli, 02 Kasım 1980’de Ankara’da dooğdu. Müziğe yaktığı küçük yaşta fark edilen Mustafa Ceceli, henüz 6 yaşındayken piyano ile tantı. Mustafa Ceceli, 8 yaşında TRT’de yayınlanan “Köy Doktoru” adlı bir dizide oynadı. Mustafa Ceceli, Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazandı. Mustafa Ceceli, üniversiteyi kazandığı dönemde arkadaşlarının kurmuş olduğu bir grupta keyboard çalmaya başladı.

Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği 3. sınıftayken tekrar üniversite sınavına giren Mustafa Ceceli, Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü2nü kazandı. Mustafa Ceceli, Ankara’daki müzik hayatını bitirerek, üniversite için İstanbul’a yerleşti.

Mustafa Ceceli, daha sonra Cenk Eren’in vokalistliğini yapan Merih Ermakastar’ın şarkılarına düzenlemeler yaptı. Profesyonel aranjörlük hayatına adım atan Mustafa Ceceli, Ozan Doğulu ile birlikte Kenan Doğulu’nun “Demedi Deme” albümündeki “Aklım Karıştı” şarkısının düzenlemesini yaptı.

Mustafa Ceceli, daha sonra Sezen Aksu’ya hem albümlerinde hem de sahnede eşlik etti.

Mustafa Ceceli, Samsun Demir’den gelen teklif üzerine Enbe Orkestrası albümünde konuk sanatçı yer aldı. Sanatçı, Sezen Aksu’ya ait olan “Unutamam” adlı şarkıyı 2007 yılında albümün ilk tanıtımı için klip yapan eser oldu. Mustafa Ceceli, Unutamam şarkısıyla birçok alan ve platformlarda başarı elde etti. Mustafa Ceceli, 35. Altın Kelebek Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Solist ve Power Türk Video Müzik Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Video Klip ödüllerini kazandı.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER