SON DAKİKA

BIST100
96.657
2,02%
DOLAR
5,8702
-0,78%
EURO
6,7995
-1,21%
ALTIN
230,31
-1,13%

Nef Bahçelievler’e yeşili getiriyor

Nef Bahçelievler’e yeşili getiriyor
Bu haber 13 Ekim 2016 - 14:54 'de eklendi ve 413 kez görüntülendi.

Timur Holding’in bünyesi altında yer alan bir Nef, yeni projesini Bahçelievler’de hayata geçiriyor. 1 milyar TL’yi aşan yatırım değerine sahip Nef Bahçelievler, peyzaja ayrılmış geniş alanlarıyla dikkat çekiyor. Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, projenin farklı konsepti ve tasarımıyla semte önemli bir değer katacağını söyledi.

İstanbul Bahçelievler’de metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde yer alan ve peyzaja ayrılmış yaklaşık 45 dönümlük yeşil alanıyla Nef Bahçelievler’de 1+1’den 5+1’e toplam bin 23 adet konutun yer alacak. Projede ayrıca toplam 3 bin metrekarelik 14 adet cadde dükkanı da bulunacak.

ERDEN TİMUR: ŞEHİR MERKEZİNİN EN YEŞİL PROJESİ

Projeyle ilgili konuşan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Bahçelievler’in kendine has kültürü ve yaşaşıyla İstanbul’un en rağbet gören semtlerinden olduğuna işaret ederek, projenin farklı konsepti ve tasarımıyla semte önemli bir değer katacağını belirtti.

Nef Bahçelievler’in şehir içinde yer alan en yeşil proje olduğuna dikkat çeken Timur, “Çocukların yemyeşil bahçelerde özgürce çocukluklarını yaşayabileceği, her gün eve dönerken aynı heyecanı yaşayacağınız, sevdiklerinizle çok mutlu olacağınız bir ev hayal ettik ve Nef Bahçelievler projesi böyle ortaya çıktı” ifadelerini kullandı.

“ANADOLU’DAKİ İLK PROJE DE ÇOK YAKINDA”

Erden Timur, Anadolu’daki ilk projelerinin lansmanını da çok yakında gerçekleştirecekleri bilgisini verdi. Nef’in merakla beklenen Anadolu Yakası’ndaki ilk projesinin Sancaktepe’de planlandığı bilgisini veren Timur, projenin Anadolu Yakası’nda oturmak isteyenlere şehirde tatil konseptiyle, doğayla iç içe dingin bir yaşam sunacağını dile getirdi. Metro durağı yanında yer alacak Nef Sancaktepe, 50 bin kişinin çalışacağı yeni İstanbul Finans Merkezi’ne sadece dört durak mesafede yer alacak.

SELÇUK ÇELİK: ŞEHRİN MERKEZİNDE YEMYEŞİL BİR VADİ

Projenin merkezi konumuyla dikkat çektiğine değinen Nef İcra Kurulu Üyesi ve Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, büyük kısmının yatay ve dikey yeşil alanlardan oluştuğunu söyledi.

45 dönümlük Nef Bahçelievler arsasının 25 dönümü özel tasarlanmış peyzaj alanından oluştuğunu aktaran Selçuk Çelik, şöyle konuştu: “Projede yer alan 9 bin metrekarelik teras ve kat bahçeleri de doğayı evlerin içine taşıyor. Ayrıca Nef Bahçelievler’in önünde ve yanında yaklaşık 20 bin metrekarelik bir park alanı da yer alıyor. Öte yandan dev havuz alanları, özel tasarım sokak lambaları, saat kulesi, seramik&marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri yer alan Nef Bahçelievler’in sakinleri, mini sera, odun fırını, pop-up dükkanlar, çınaraltı meydan kahvesi gibi alanlar aile ve arkadaş gruplarına sınırsız sosyalleşme imkanı sunacak”

Türkiye’nin en iyi kreşlerinden birinin projede yer alacağını anlatan Selçuk Çelik, “Çocuğunuz kreşten çıktığında sokak oyun alanlarında özgürce oynayabilecek. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış ağaç evler, çocuk kütüphanesi, tematik oyun alanları, dev kaydırak, çocuk kulübü, çocuk tarım alanı, hobi bahçeleri gibi pek çok farklı oyun alanı bulunuyor.” Nef Bahçelievler’de çocukların kendi ağacıyla büyüyeceğini belirten Çelik, “Her yeni doğan çocuk için projemizde bir ağaç dikeceğiz, böylece ailelerimizle birlikte doğamız da büyüyecek” diye konuştu.

NEF BAHÇELİEVLER’E EN İYİ TASARIMCILAR

İyi bir tasarımın herkese kendini iyi hissettirdiğini belirten Selçuk Çelik, “Markamız, insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlama hedefiyle kuruldu. Amacımız, modern dünyada hızla değişen yaşam ihtiyaçlarına, bu değişime en iyi şekilde cevap sunacak daha pratik bir çözüm tasarlamak” dedi.

Nef Bahçelievler’in dünyanın en iyi tasarımcılarının imzasını taşıdığını kaydeden Çelik, projeye özel bir marka işbirliği yaptıklarının da bilgisini verdi: “Nef Bahçelievler’de, lider moda ve lüks yaşam markalarından biriyle işbirliği yapacağız” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER