SON DAKİKA

BIST100
93.003
0,00%
DOLAR
4,8212
0,32%
EURO
5,6182
0,27%
ALTIN
189,25
0,01%

Numan Kurtulmuş: Söz de karar da milletin

Numan Kurtulmuş: Söz de karar da milletin
Bu haber 16 Nisan 2017 - 13:11 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Fatih Gelenbevi Anadolu Lisesi’ne eşi Sevgi Kurtulmuş ile gelen Numan Kurtulmuş 1238 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Okul çıkışında vatandaşlarla sohbet ettikten sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Numan Kurtulmuş, “Artık ‘evet’, ‘hayır’ diyenler, söyleyeceklerini söylediler. Bugün söz de karar da milletindir. Sandıktan hangi sonuç çıkarsa başımız, gözümüz üstünedir” ifadelerini kullandı.

“Bir kere bu referandumun gerçekleşmesi bile tek başına, Türkiye demokrasisi bakımından fevkalade önemli bir gelişmedir” şeklinde konuşan Kurtulmuş, keyifli, güzel bir halk oylaması kampanyası yapıldığını belirtti.

YARINDAN İTİBAREN YENİ BİR TÜRKİYE OLACAK

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, evet ve hayır diyenlerin söyleyeceklerini söylediklerini kaydederek, “Bugün söz de karar da milletindir. Milletimiz için bu sonuçların uğurlu, bereketli olmasını temenni ediyoruz. Sandıktan hangi sonuç çıkarsa başımız, gözümüz üstünedir. Bu anlamda burada da görüyorum ki milletimiz büyük bir coşkuyla sandık başına bu erken saatte geldiler. Vatandaşlarımız rahat bir şekilde oylarını kullanacaklar. İnşallah seçim günü de Türkiye, çok olaysız bir şekilde bu seçimleri gerçekleştirmiş olur. Yarın sabahtan itibaren Türkiye, yeni bir Türkiye olacak. Bu referandumun sonuçlarına göre, Türkiye inşallah çok daha hızlı bir şekilde yoluna devam edecektir. Ben uğurlu, bereketli olmasını temenni ediyorum. Herkesin oy kullanmasını arzu ederiz. Ne kadar çok oy kullanılırsa bu o kadar çok milletimizin demokrasiye, iradesine ve geleceğine sahip çıktığı anlamına gelir” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER