SON DAKİKA

BIST100
103.555
1,63%
DOLAR
4,6799
2,28%
EURO
5,4960
2,68%
ALTIN
195,15
2,65%

Prison Break 5 sezon 9 bölüm fragmanı Prison Break final bölümü

Prison Break 5 sezon 9 bölüm fragmanı yayınlandı. Prison Break dizisi 5 bölüm 9 bölümün final olması bekleniyor. Prison Break son bölümünde izleyici Jacob ile Michael'ın büyük hesaplaşmasını izleyecek. Prison Break 5 sezon 9 bölüm, D-Smart, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+ ile izlenebilecek.

Prison Break 5 sezon 9 bölüm fragmanı Prison Break final bölümü
Bu haber 29 Mayıs 2017 - 17:26 'de eklendi ve 347 kez görüntülendi.

FOX ekranların yayınlanan dizi Prison Break 5 sezon 9 bölüm fragmanı yayınlandı. Prison Break dizisi 5 bölüm 9 bölümün final olması bekleniyor. Prison Break son bölümünde izleyici Jacob ile Michael’ın büyük hesaplaşmasını izleyecek. Prison Break 5 sezon 9 bölüm, D-Smart, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+ ile izlenebilecek.

Tüm dünyada büyük beğeniyle izlenen Prison Break dizisi 5 sezon 9 bölüm ile ekranlardaki yerini alacak. FOX Crime kanalında yayınlanan Prison Break yeni bölüm 5 sezon 9 bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Prison Break ne zaman yayınlanacak? Prison Break 5. sezon 8. bölüm ile izleyicisi ile buluşurken büyük finalin olacağı 9. bölüm için de çok az bir süre kaldı. Prison Break dizisinde artık hesaplaşma zamanı. Prison Break 5 sezon 9 bölümünde Jacob ile Michael ellerindeki kozları paylaşacak. Büyük hesaplaşmanın yaşanacağı Prison Break 9. bölümde Neler Yaşanacak ? (Final Bölümü)

Abruzzi’nin saldırısı sonucunda Lincoln Burrows son bölümde ciddi şekilde yaranmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Lincoln Burrows’un henüz bu olaydan sonra sağ kalıp kalmayağı belli değil. Prison Break dizisinin dahi çocuğu Michael son bölümde Jacob ile artık büyük hesaplaşma için beklemektedir. Jacob ve adamları da Micheal Scofield’u ortadan kaldırmak için öldürmekten geri durmuyor.

Prison Break dizisinin yeni bölümde Michael, Poseidon’un gizli odasına girmeyi başarır. Michael, girdiği bu savaştan kurtulmak için elindeki tüm kozları kullanacak. Bu son savaşa dahil olan T-Bag ve Whip ise dizide neler yapacağını izleyiciler son bölümde görecek.

PRİSON BREAK DİZİSİ KONUSU
Prison Break, konusu ve kadrosu ile dünya çapında fenomen bir dizi olmayı başardı. Dizinin kahramanı Micheal Scofield’un 7 yıl önce ölmediği T-Bag’in Lincoln Burrows’a söylemesiyle büyük heyecan başlar. Buna göre; Michael, Yemen’deki bir hapishanede IŞİD tarafından esir olarak tutulmaktadır. Lincoln ilk başlarda T-Bag’in yeni bir oyun planladığını düşünür. Ancak T-Bag’in verdiği bilgi gerçektir. Micheal gerçekten hayattadır. Bunun üzerine Lincoln eski dostlarını bir araya getirir ve ekibi toplar. Sucre ve C-Note, Micheal’ı kurtarma operasyonu için yardım etmek isteyecektir. Bu arada Sara durumdan haberdar edilir; Micheal’ın oğlu Mike, babasının bir gün eve geri döneceğinin hayalini kurmaktadır.

FOX CRIME NASIL İZLERİM?
Popüler dizileri yayınlamasıyla bilinen Fox Crime kanalı çeşitli platformlar vasıtasıyla izlenebiliyor. D-Smart, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+ ile izlenebilecek FOX Crime ile popüler diziler evinize ulaşacak.

Prison Break 5. bölüm Aktör ve aktrisler;
Wentworth Miller
Rol: Michael Scofield

Dominic Purcell
Rol: Lincoln Burrows

Sarah Wayne Callies
Rol: Sara Tancredi

Paul Adelstein
Rol: Paul Kellerman

Rockmond Dunbar
Rol: Benjamin Miles “C-Note” Franklin

Robert Knepper
Rol: Theodore “T-Bag” Bagwell

Amaury Nolasco
Rol: Fernando Sucre

Mark Feuerstein
Rol: Jacob Anton Ness

Inbar Lavi
Rol: Sheba

Augustus Prew
Rol: Whip

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER