SON DAKİKA

BIST100
96.861
-0,03%
DOLAR
5,8132
0,20%
EURO
6,5531
0,33%
ALTIN
238,35
0,18%

O Ses Türkiye jürisi değişiyor! Sibel Can, Hadise, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşler gitti Yıldız Tilbe geliyor

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jürisi değişiyor. Şampiyon isimli albüm çıkartan Hadise, Sibel Can, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşler O Ses Türkiye yarışmasından ayrılırken eski jüriden sadece Murat Boz kaldı. Acun Ilıcalı, Hadise'nin yerine Yıldız Tilbe'ye teklif götürdü.

O Ses Türkiye jürisi değişiyor! Sibel Can, Hadise, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşler gitti Yıldız Tilbe geliyor
Bu haber 04 Temmuz 2017 - 11:09 'de eklendi ve 169 kez görüntülendi.

TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jürisi değişiyor. Şampiyon isimli albüm çıkartan Hadise, Sibel Can, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşler O Ses Türkiye yarışmasından ayrılırken eski jüriden sadece Murat Boz kaldı. Acun Ilıcalı, Hadise’nin yerine Yıldız Tilbe’ye teklif götürdü.

Ünlü sunucu Acun Ilıcalı, 6 yıldır yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jürisi değiştirme kararı aldı. TV 8’de yayınlanan O Ses Türkiye 2017 yarışmasının jürisi Hadise, Sibel Can, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşleri yeni yayın döneminde olmayacak. O Ses Türkiye’nin eski jürisinden sadece Murat Boz’u kadroda tutan Acun Ilıcalı, Şampiyon isimli albüm çıkartan Hadise’nin yerine Yıldız Tilbe’ye teklif götürüldüğü iddia edildi. Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’nin Acun Ilıcalı’nın teklifini kabul ettiği iddia edildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER