SON DAKİKA

BIST100
108.011
0,00%
DOLAR
5,8087
0,05%
EURO
6,4452
0,02%
ALTIN
273,32
0,16%

Şok Marketler online alışveriş için düğmeye bastı Cepte ŞOK geliyor

Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerinden olan ŞOK Marketler, online alışveriş dönemi için harekete geçti. Online alışveriş imkanı sunan tek zincir marketi olacak Şok Marketler, Cepte ŞOK uygulamasını başlatıyor.

Şok Marketler online alışveriş için düğmeye bastı Cepte ŞOK geliyor
Bu haber 26 Temmuz 2017 - 8:46 'de eklendi ve 140 kez görüntülendi.

Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerinden olan ŞOK Marketler, online alışveriş dönemi için harekete geçti. Online alışveriş imkanı sunan tek zincir marketi olacak Şok Marketler, Cepte ŞOK uygulamasını başlatıyor.

Dijital hamle yaparak online alışveriş dönemine geçen ŞOK Marketler, Cep telefonu üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlayacak. Cepte ŞOK, ŞOK Marketleri rakiplerinden ayıran özelliklerden biri olacak.

ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel, “ŞOK Marketler olarak dijital hamlemizle alışverişte ezber bozmaya hazırlanıyoruz. Böyle bir hamleyi kendi kulvarımızda ilk biz attığımız için heyecanlıyız. Tüketicilerimiz neredeyse biz de orada olmalıyız dedik ve şimdi onlara sadece bir tık kadar yakınız. Müşterilerimize günlük tempolarında zaman kazandırmak ve her zaman yakından takip ettikleri ŞOK Marketler fırsatlarını kaçırmamalarını sağlamayı amaçladık” dedi.

Demirel, şunları kaydetti: “Cepte ŞOK projesinin ilk adımını 2016 yılının Ağustos ayında attık. Kasım 2016’da tasarımı hazırlandı. Click&Collect uygulaması dünyada İngiltere ve Fransa’da uygulanıyor. Türkiye’de uygun fiyatlı ürünler satan perakende zincirleri arasındaysa ilk kez ŞOK Marketler bu uygulamayı hayata geçiriyor. Bu aynı zamanda dünyada da uygun fiyatlı ürünler satan marketler içinde de ilk kez uygulanacak. Cepte ŞOK uygulaması şimdilik 26 Şok mağazamızda başladı. Tüketicilerimizin yönlendirmeleriyle ve onların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlayıp hazırladık. Başta çalışan kadınlar olmak üzere, markete alışverişe gitmeye vakti olmayanlara hem kolaylık hem de zamandan tasarruf sağlayacak. Tüketicilerimizin olduğu her yerde olmak istiyoruz. Bu yüzden şimdi de dijital dünyaya adım atıyoruz. Dijital yaşamın kolaylıklarını müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluyuz. Bu uygulama ile çalışan kadınlar, alışveriş yapmaya vakti olmayanlar alışverişlerini cep telefonları ile gün içinde yapıp, evlerine giderken, hazırlanmış paketlerini vakit kaybetmeden alabilecekler. Sistemde tüm ayrıntılar düşünüldü. Özellikle buzdolabında bekletilmesi gereken ürünlerin bozulmadan muhafazası da buzdolabında sağlanıyor. Tüketiciye sadece uğrayıp özenle hazırlanmış paketini almak kalıyor. İnternet alışverişlerinde sepetin büyüdüğünü görüyoruz. Bunu Cepte ŞOK projemiz kapsamında da gözlemliyoruz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
porno izle