SON DAKİKA

BIST100
96.657
2,02%
DOLAR
5,8702
-0,78%
EURO
6,7995
-1,21%
ALTIN
230,31
-1,13%

Son dakika bedelli askerlik açıklaması

Askerlik çağındaki birçok çalışanın merakla beklediği bedelli askerlik açıklaması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş tarafından yapıldı. Numan Kurtulmuş, son dakika bedelli askerlik açıklaması yaptı.

Son dakika bedelli askerlik açıklaması
Bu haber 12 Haziran 2017 - 15:29 'de eklendi ve 128 kez görüntülendi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bedelli askerlik konusunda son dakika açıklamasında bulundu.

Bakanlar Kurulu toplantısı arasında açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, birçok kişi tarafından merakla beklenen bedelli askerlik konusunda açıklama yaptı.

Numan Kurtulmuş, bedelli askerlikle ilgili olarak, “Şu aşamada Bakanlar Kurulu’na gelen bir teklif yok” şeklinde konuştu.

IKBY’nin bağımsızlık referandumuna ilişkin de konuşan Numan Kurtulmuş, “Kuzey Irak’ta yapılacak bir bağımsızlık referandumunun, zaten paramparça olmuş, siyasi sorunları içinden çıkılmaz hale gelmiş olan bölgede karışıklıkların daha fazla artmasına neden olmaktan, istikrarsızlığı artırmaktan başka bir sonuç sağlamayacağını biliyoruz. Dolayısıyla Kuzey Irak’taki yöneticilerin bu konuyu bir kere daha gözden geçirmelerini, sadece Kuzey Irak için söylemiyorum, bölgedeki bütün siyasal aktörlerin de atacakları bütün adımlarda on düşünüp bir adım atmalarının daha doğru bir yol olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER