SON DAKİKA

BIST100
94.022
-0,14%
DOLAR
5,8259
1,07%
EURO
6,6279
1,69%
ALTIN
261,89
1,79%

TEB Bayram Kredisi Başvurusu ve Oranları?

Bayram yaklaştı, kredi veren bankalar da bayram kredisi kampanyalarını açıklamaya başladı. İşte bayram kredisi veren bankalardan TEB Bayram Kredisi Başvurusu ve oranları.. Akbank Bayram Kredisi ve oranları, Denizbank Bayram Kredisi ve oranları, Garanti Bankası Bayram Kredisi ve oranları...

TEB Bayram Kredisi Başvurusu ve Oranları?
Bu haber 23 Haziran 2017 - 12:00 'de eklendi ve 114 kez görüntülendi.

Bayram yaklaştı, kredi veren bankalar da bayram kredisi kampanyalarını açıklamaya başladı. İşte bayram kredisi veren bankalardan TEB Bayram Kredisi Başvurusu ve oranları…

Bitmeyen ihtiyaçlar, bayram gibi mutlu günlerimizde daha fazla kendini hissettirirken nakit ihtiyacı da o ölçüde artmaktadır. TEB de kredi kampanyalarıyla müşterilerine dosya masrafsız, kredi faiz oranı %1.39 48 ay vadeli 20 bin TL kredi imkanı sunuyor.

BAYRAM KREDİSİ NEDİR?
Bankaların artan harcamalar ve giderlerden dolayı bayram dönemlerinde müşterilerine sunduğu kredi türü olan bayram kredisi, kısa süreli ihtiyaçları karşılamak için kullanılmaktadır. Kısa süreli oluşu itibariyle de faiz oranları daha makul olup birçok kişi tarafından da tercih edilen bir kredidir.

BAYRAM KREDİSİ AVANTAJLARI…

Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların birçoğu bayram kredisi kampanyası düzenlediğinden dolayı ortaya çıkan rekabet faiz oranlarını da müşteri lehine çevirmektedir.

DİĞER BANKALARIN BAYRAM KREDİ KAMPANYASI ÖĞRENMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAŞLIKLARA TIKLAYIN!

AKBANK BAYRAM KREDİSİ

ZİRAAT BANKASI BAYRAM KREDİSİ

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

DENİZBANK BAYRAM KREDİSİ

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER