SON DAKİKA

BIST100
91.801
-0,46%
DOLAR
5,3624
0,19%
EURO
6,0754
0,13%
ALTIN
214,17
0,52%

Tekfen Holding Grup’ta, Yeni Görevlendirme!

Tekfen Holding Grup’ta, Yeni Görevlendirme! Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü’ne sektörün deneyimli isimlerinden Kurtuluş Yavuz atandı.

Tekfen Holding Grup’ta, Yeni Görevlendirme!
Bu haber 27 Eylül 2017 - 18:13 'de eklendi ve 118 kez görüntülendi.

 Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü’ne sektörün deneyimli isimlerinden Kurtuluş Yavuz atandı.

Tekfen Holding Grup’taki, Yeni Görevlendirmeye göre, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü’ne sektörün deneyimli isimlerinden Kurtuluş Yavuz Atandı. Yavuz; geniş ölçekli ERP, iş zekası, üretim, pazarlama, satış, tedarik zinciri, M-A, kurumsal iletişim, finans, insan kaynakları ve teknik alanlarda oldukça  deneyimli.

Bir çok uluslararası projede görev alan Kurtuluş Yavuz, bundan sonra deneyimlerini Tekfen Holding Grup Şirketler Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü (CIO) görevinde kullanacak.

 İlgi Alanı: Dijital Pazarlama ve İnovasyon!

2012 yılından bu yana Eczacıbaşı’nda çalışan Yavuz, Eczacıbaşı Sağlık Grubu IT Direktörü ve Dijital Dönüşüm Lideri olarak görevini yürütüyordu.   1971 Nevşehir doğumlu olan Kurtuluş Yavuz, ortaokul ve lise öğrenimini Bursa Erkek Lisesi’nde tamamladıktan İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Kurtuluş Yavuz, 1995 yılında Karma Group Armada’da Sistem ve Network mühendisi olarak profesyonel iş hayatına atıldı. IT Sistem Uzmanı olarak Roche’da kariyerine devam eden Yavuz, 2012 yılına kadar Roche’da çeşitli yurtiçi ve uluslararası alanda yöneticilik yaptı.  Dijital dönüşüm, endüstri 4.0, dijital pazarlama ve inovasyon  özel ilgi alanları olan Kurtuluş Yavuz, evli ve 1 kız babası.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER