SON DAKİKA

BIST100
96.657
2,02%
DOLAR
5,8702
-0,78%
EURO
6,7995
-1,21%
ALTIN
230,31
-1,13%

THY’nin ikram uygulamasına yeni düzenleme

THY’nin ikram uygulamasına yeni düzenleme
Bu haber 30 Aralık 2016 - 16:23 'de eklendi ve 358 kez görüntülendi.

THY dış hat seferlerinde uyguladığı ikram konseptinde değişiklik yapacak.

THY dış hat seferlerinde uyguladığı yiyecek servisinde değişiklik yapacağını açıkladı. Dış hat seferlerinde 2-2,5 saatlik uçuşlara kadar ekonomi sınıfındaki soğuk salata ve meze yerine iç hatlardaki gibi yolcu arasında tost olarak bilinen sıcak sandviç uygulaması başlatacak.

Tüm dünyada havayolu şirketlerine azalan talep nedeniyle şirketler maliyetleri düşürmek için farklı uygulamalar başlattı. THY geçtiğimiz mayıs ayında iç hat seferlerindeki kutu servisini kaldırarak sıcak sandviç uygulamasına geçmişti. 15 Temmuz süreciyle birlikte tarihinin en zorlu dönemecinde olan THY, kış sezonuyla birlikte birçok konuda tasarruf tedbirleri uygulamaya başladı. İç hat seferlerinde uyguladığı sıcak sandviç servisini toplam 1,5 saatlik dış hat uçuşlarında da uygulamak için harekete geçti.

Sadece sıcak sandviç verilecek hatlar

Soçi, Beyrut, Köstence, Bükreş, Selanik, Karadağ, Atina, Odesa, Dubrovnik, Kherson, Priştina, Üsküp, Tiran, Belgrad, Cluj, Dnipropetrovsk, Kiev, Saraybosna, Sofya ve Varna.

Hem sıcak sandviç hem de kek verilecek hatlar

Astrahan, Budapeşte, Erbil, Hurghada, Ljubljana, Nahçıvan, Prag, Salzburg, Varşova, Bağdat, Batum, Graz, Süleymaniye, Lviv, Napoli, Rostov, Tiflis, Zagrep, Bologna, Kahire, Bakü, Oblasti, Malta, Necef, Şarm el Şeyh, Moskova Vnukovo, Katanya, İskenderiye, Kösice, Minsk, Zaporijya, Stavropol, Vilnius.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER