SON DAKİKA

BIST100
101.892
0,00%
DOLAR
4,5948
0,42%
EURO
5,3833
0,58%
ALTIN
190,58
-1,71%

Toner Dolumu İçin Uzağa Gitmenize Gerek Yok

Toner Dolumu İçin Uzağa Gitmenize Gerek Yok
Bu haber 31 Ekim 2017 - 10:44 'de eklendi ve 53 kez görüntülendi.

Orjinal üretici firmalar haricinde yurt içinde üretildiğini söyleyebileceğimiz tonerler orjinallerine göre çok daha uygun fiyatlara satılmakta ve aynı kaliteyi vermektedir. Bu nedenle fabrikamız içerisinde üretildiğini söyleyebileceğimiz tonerler muadil kelimesini kullanarak açıklayabileceğimiz, son derece eşdeğer, eşit ve aynı baskı kalitesini verdiği için de müşteriler için daha hesaplı ve pratik olan tonerlerdir. Montajı yurtdışındaki fabrikamızda yapılan ve uzman ekibimiz tarafından hazırlanan muadil toner, profesyonel çalışma arkadaşları tarafından yapılmaktadır.

Tüm çalışmaların sonunda muadil tonerlerle dolum yaptırabilir ve dolum işlemi esnasında doğru işçilik kullanıldığını da çok rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Çünkü kullanım esnasında herhangi bir sıkıntı vermeyeceğinizden emin olduğunuz tonerler aynı zamanda % 5 doluluk oranıyla hesaplanmış ve baskı kapasitesi olarak orjinal tonerle aynı kapasiteye sahip olduğu da ispat edilmiştir. Üstelik uzman ekip tarafından kalite kontrol işlemi yapıldığı için firmamızın garantisi altında olduğunu da söyleyebiliriz. Kullanım esnasında iç rahatlığıyla kullanabilir ve sonrasında tekrar daha makul fiyatlara dolum da yaptırabilirsiniz.

Muadil Toner Kullanmak Neden Avantajlı?

Muadil toner kullanmak diğerlerine göre çok daha avantajlıdır. Bunun en büyük nedeni de maddi anlamdadır diyebiliriz. Çünkü orjinal toner fiyatları çok pahalı olduğu için en basit toneri bile çok pahalı fiyatlara alabilir ve bunların sonucunda da çok fazla baskı alamazsınız. Ancak doğayı kirletmemesi ve geri dönüşüm açısından dikkate aldığınız zaman da muadil tonerin daha fazla artısı olduğunu göreceksiniz. Toner markasının bir toneri ülke ekonomisine de bir katkı sağlamayacağı için ve yedekli olarak çalışmayacağı için hem bireysel hem de toplumsal yararını göremeyeceksiniz. Oysa durum muadil tonerde farklıdır. Geri dönüşümü de olan bu tonerler sürekli yedekli çalışabilmekte ve makul fiyatlara satılabilmektedir.

Yapılan incelemelere göre toner dolumu yaptırmak size % 80’e varan bir tasarruf sağlayacakken muadil toner kullanmak da size % 65-70’e varan tasarruf sağlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca firmamızda yaptırdığınız toner dolumları uzun süreli dayanmakta olduğu için sonrasında ekstra bir masrafa girmeden kaliteli baskılar alabileceksiniz diyebiliriz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER