SON DAKİKA

BIST100
93.003
0,00%
DOLAR
4,8202
0,30%
EURO
5,6149
0,21%
ALTIN
189,25
0,01%

Tuğrul Türkeş: Milletin kararına tabi olacağız

Tuğrul Türkeş: Milletin kararına tabi olacağız
Bu haber 16 Nisan 2017 - 12:49 'de eklendi ve 128 kez görüntülendi.

Referandumda Çankaya Mutlukent Mahallesi’ndeki Ayten Şaba Diri İlkokulu’nda kullanan Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, milletin kararına tabi olacaklarını söyledi.

Oyunu kullanmasının ardından gazetecilere konuşan Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “Milletin çoğunluğu neye karar verirse biz ona tabi olacağız. O bakımdan bu saatten sonra neticenin şu veya bu olması değil ama katılımın yüksek, vatandaşların ilgi gösteriyor ve bunun inşallah problemsiz tamamlanmış olması, Türk demokrasisi açısından büyük bir katkı olacak” ifadelerini kullandı.

Türkeş, sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşların oylarını kullanmaya başladığını kaydederek, insanların tercihlerini yapmak üzere aileleriyle geldiklerini, bunun sevindirici olduğunu belirtti.

Türk demokrasisi açısından arzu ettiklerinin de bu olduğunu aktaran Türkeş, “Netice bu akşam belli olacak. Milletin çoğunluğu neye karar verirse biz ona tabi olacağız. O bakımdan bu saatten sonra neticenin şu veya bu olması değil ama katılımın yüksek, vatandaşların ilgi gösteriyor ve bunun inşallah problemsiz tamamlanmış olması, Türk demokrasisi açısından büyük bir katkı olacak” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER