SON DAKİKA

BIST100
94.690
0,26%
DOLAR
5,9956
-1,34%
EURO
6,9428
-0,87%
ALTIN
233,03
-0,19%

“Türkiye bir daha darbelerle muhatap olmayacak”

Başbakan Binali Yıldırım Uluslararası Demokrasi Kongresi'nde yaptığı konuşmada "Türkiye bir daha darbelere muhatap olmayacak" dedi.

“Türkiye bir daha darbelerle muhatap olmayacak”
Bu haber 02 Mart 2017 - 13:52 'de eklendi ve 242 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım Uluslararası Demokrasi Kongresi’nde yaptığı konuşmada “Türkiye bir daha darbelerle muhatap olmayacak” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, ATO Congresium’da “15 Temmuz Darbe Girişimi – Küresel Satranç” temalı Uluslararası Demokrasi Kongresi’nde konuştu. Türkiye’nin bir daha vesayet heveslilerinin darbe girişimine muhatap olmayacağını söyleyen Başbakan Yıldırım “16 Temmuz sabahı, nasıl karanlıktan aydınlığa uyandıysa bu ülke, bundan böyle 16 Nisan’la birlikte artık bir daha vesayetlerin, demokrasi dışı güçlerin heveslerinin, hayallerinin hayata geçmeyecek şekilde yok olduğu bir günü bu büyük ülkeye inşallah kazandıracağız.” dedi.

Taşeron işçilere büyük müjde

Başbakan Yıldırım taşeron işçilerle ilgili sorunların çözümü için talimat verdiğini belirterek “Herkesi mutlu edecek bir çözümü üretme konusunda, gerek taşeron işçilerimiz gerek mevsimlik işçilerimiz gerek 4C’liler, bütün bu sorunları çözmek için arkadaşlarımıza gereken talimatları verdim, çalışmalarını yapıyorlar. İnşallah uygun bir çözüm mutlaka bulunacak. Biz hiçbir konuyu bugüne kadar çözümsüz bırakmadık, bundan sonra da bırakmayız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER