SON DAKİKA

BIST100
102.893
1,73%
DOLAR
4,7125
0,10%
EURO
5,5025
-0,42%
ALTIN
197,85
0,15%

Türkiye’den, Ukrayna Turizm Günleri!

Turizm alanında yapılan çalışmalar kapsamında Türsab, Ukrayna Turizm Günleri kapsamında Türkiye’ye gelecek incoming acentaları ağırlayacak

Türkiye’den, Ukrayna Turizm Günleri!
Bu haber 13 Eylül 2017 - 15:13 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

Türkiye’den, Ukrayna Turizm Günleri! Turizm alanında yapılan çalışmalar kapsamında Türsab, Ukrayna Turizm Günleri kapsamında Türkiye’ye gelecek incoming acentaları ağırlayacak.

TÜRSAB ve Ukrayna Başkonsolosluğu işbirliğiyle, düzenlenen ‘Ukrayna Turizm Günleri’ etkinliğine geniş katılım bekleniyor. Etkinlik, Ukrayna incoming acentaları ve Türkiye’den Ukrayna’ya outgoing çalışan üyelerin katılabileceği bir workshop’a ev sahipliği yapacak. Bu kapsamda ülkeler arasında karşılıklı imzalanan ve yalnızca kimlik kartıyla karşılıklı ziyaret yapılmasına olanak tanınıyor.

Turizmin Gelişmesi Çalışmaları Sürüyor!

Bu anlaşmanın ardından, artan turizm ilişkilerinin pozitif ivme kazandı. Çalışmalara devam eden Ukrayna Turizm Yetkilileri, incoming acentaları aracılığıyla bilgi aktaracak. Ukrayna’ya outgoing çalışan acentaların Ukrayna acentalarını masalarında ziyaret edebilecek.  B2B görüşmelerin yapabileceği workshop aynı zamanda, TÜRSAB’a bağlı acentalar için yeni olanaklara  zemin hazırlayacak.

Ukrayna Turizm Günleri etkinliği kapsamında, 22 Eylül 2017 Cuma Günü TÜRSAB Genel Merkez’de düzenlenecek. Organizasyona, Türkiye’den Ukrayna ile çalışan veya çalışmak isteyen outgoing acentaların temsilcileri de LCV yaptırarak iştirak edebilecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER