SON DAKİKA

BIST100
93.003
0,00%
DOLAR
4,8202
0,30%
EURO
5,6149
0,21%
ALTIN
189,25
0,01%

“Türkiye’nin birliğini bozanlara ders veriyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu ülkenin birliğini ve huzurunu bozmaya çalışanlara ders verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

“Türkiye’nin birliğini bozanlara ders veriyoruz”
Bu haber 12 Nisan 2017 - 15:39 'de eklendi ve 148 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu ülkenin birliğini ve huzurunu bozmaya çalışanlara ders verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

Erzurum’da vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Tendürek’te, Gabar’da, Cudi’de, Bestler-Dereler’de inlerine girdik. 20 ayda 10 bini aşkın teröristi etkisiz hale getirdik. Durmak yok, yola devam. Bu ülkenin huzurunu kaçıranlara, bu ülkenin birliğini, beraberliğini bozanlara, bu ümmeti parçalamaya çalışanlara tarihi bir ders veriyoruz, vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ONLARIN KABUSU MİLLETİN BAYRAMI OLACAK

Artık devletin hiçbir aracı olmadan milletin olacağını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Millete değil, kendilerine hizmet eden, devlet hayaliyle yananlar için 16 Nisan kabus günüdür. Onların kabus günü benim milletimin bayramı olacaktır” ifadelerini kullandı.

GERÇEKLERE UYGUN POLİTİKALAR GELİŞTİRMELİYİZ

Karadeniz’de, Akdeniz’de mevzi kaybettiğimizde Anadolu’da tutunamayacağımız belli değil midir? şeklinde soran Erdoğan, “Türkiye’nin savunması Balkanlardan, Kafkaslardan başlamaz mı? Öyleyse bu gerçeklere uygun politikalar geliştirmeli, operasyon yürütmeliyiz” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER