SON DAKİKA

BIST100
95.537
1,55%
DOLAR
4,7553
-0,75%
EURO
5,5819
-0,54%
ALTIN
188,22
-0,78%

Ülker 1 Nisan reklam filmi için suç duyurusunda bulundu

Ülker, "Küçük kardeş olmak" etiketli 1 Nisan Reklam Filmi sonrası "Marka aleyhine mesnetsiz iddialarda bulunanlar" hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ülker 1 Nisan reklam filmi için suç duyurusunda bulundu
Bu haber 03 Nisan 2017 - 9:10 'de eklendi ve 408 kez görüntülendi.

Ülker, “Küçük kardeş olmak” etiketli 1 Nisan Reklam Filmi sonrası “Marka aleyhine mesnetsiz iddialarda bulunanlar” hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ülker Bisküvi, Türkiye gündemine gelen ve büyük tartışmalara neden 1 Nisan Reklam Filmi için Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklamalarda bulundu. Marka aleyhine iddialarda bulunanlar hakkında hukuki süreç başlatıldığı belirtildi. İşte Ülker’in KAP’a yaptığı o açıklama; “Bir reklam kampanyamız çerçevesinde dijital mecradaki iletişimlerimiz içinden seçilen bazı görüntü ve mesajlar metin ve görseller eklenerek kampanyanın özü ile uzaktan yakından bağlantısı olmayan noktalara çekilmiş; markamıza yönelik mesnetsiz iddialar ortaya atılmıştır. Şirketimiz ve markamız aleyhine yürütülen bu mesnetsiz iddialara karşı her türlü hukuki süreç tarafımızca yürütülmekte olup, bu hususta ihmal ve/veya kastı olanlar hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER