SON DAKİKA

BIST100
116.603
-0,43%
DOLAR
3,9861
1,31%
EURO
4,9258
1,67%
ALTIN
172,68
2,70%

Ülker 1 Nisan reklam filmi için suç duyurusunda bulundu

Ülker, "Küçük kardeş olmak" etiketli 1 Nisan Reklam Filmi sonrası "Marka aleyhine mesnetsiz iddialarda bulunanlar" hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ülker 1 Nisan reklam filmi için suç duyurusunda bulundu
Bu haber 03 Nisan 2017 - 9:10 'de eklendi ve 395 kez görüntülendi.

Ülker, “Küçük kardeş olmak” etiketli 1 Nisan Reklam Filmi sonrası “Marka aleyhine mesnetsiz iddialarda bulunanlar” hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ülker Bisküvi, Türkiye gündemine gelen ve büyük tartışmalara neden 1 Nisan Reklam Filmi için Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklamalarda bulundu. Marka aleyhine iddialarda bulunanlar hakkında hukuki süreç başlatıldığı belirtildi. İşte Ülker’in KAP’a yaptığı o açıklama; “Bir reklam kampanyamız çerçevesinde dijital mecradaki iletişimlerimiz içinden seçilen bazı görüntü ve mesajlar metin ve görseller eklenerek kampanyanın özü ile uzaktan yakından bağlantısı olmayan noktalara çekilmiş; markamıza yönelik mesnetsiz iddialar ortaya atılmıştır. Şirketimiz ve markamız aleyhine yürütülen bu mesnetsiz iddialara karşı her türlü hukuki süreç tarafımızca yürütülmekte olup, bu hususta ihmal ve/veya kastı olanlar hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER