SON DAKİKA

BIST100
90.291
-1,20%
DOLAR
5,4006
1,20%
EURO
6,0967
0,34%
ALTIN
214,56
0,58%

Uluslararası Gıda Devleri İstanbul’da Buluşuyor!

Gıda sektörü, en kapsamlı uluslararası ticaret platformu olma hedefiyle CNR EXPO’da kuruluyor.ünlü şeflerin de katılacağı etkinlik 4 gün devam edecek.

Uluslararası Gıda Devleri İstanbul’da Buluşuyor!
Bu haber 19 Eylül 2017 - 17:00 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

Gıda sektörü, en kapsamlı uluslararası ticaret platformu olma hedefiyle CNR EXPO’da kuruluyor.

Türkiye’de ilk defa gıda, ambalaj ve ev dışı tüketim sektörleri CNR EXPO Yeşilköy çatısı altında buluşuyor. 20-23 Eylül tarihlerinde ‘CNR FOOD İstanbul, CNR Ambalaj İstanbul fuarları ve Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçilerinin buluşması’ yapılacak. Fuar CNR Holding tarafından, İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği ile Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği’nin ortaklığında yapılıyor.

Uluslararası ve Yerli Şeflerden Yemek Şov!

Fuara ABD, Peru, Belçika, Hindistan’ın yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından ünlü şeflerin de katılacağı etkinlik 4 gün devam edecek. Türkiye’de yeterince bilinmeyen dünyanın en sağlıklı gıdalarından helal gıda konusunda karşılaşılan problemler ve çözümleri gibi bir çok  konu  ele alınacak. Bin 500 markanın yer aldığı, üç sektörün tek çatı altında buluştuğu organizasyon, 80 bin m2’lik alanda yapılacak. Toplam 85 ülkeden, 65 bin ziyaretçinin katılması beklenen fuar,  Türkiye’nin en kapsamlı etkinliklerinden biri olacak.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mete, Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz ve CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şene açılışa katılacaklar arasında. Fuar, 20 Eylül Çarşamba Saat:12.00’de  CNR EXPO Yeşilköy’de ziyaretçilerini ağırlama başlayacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER