SON DAKİKA

BIST100
94.316
-0,46%
DOLAR
5,9704
0,92%
EURO
6,9251
0,62%
ALTIN
233,19
0,11%

Ziraat Bankası Bayram Kredisi Başvurusu ve Oranları?

Bayram kredisi veren bankalar yarışıyor. Garanti Bankası İş Bankası gibi bankaların yanı sıra kamu bankaları da bayram kredisi veriyor. Peki Ziraat Bankası Bayram Kredisi Başvurusu ve Oranları nasıl?

Ziraat Bankası Bayram Kredisi Başvurusu ve Oranları?
Bu haber 19 Haziran 2017 - 9:32 'de eklendi ve 440 kez görüntülendi.

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala bankalar da bayram kredisi kampanyalarını açıklamaya başladı. Birçok banka bayram kredisi verirken, diğer bankalar da mevcut kredilerini bayrama özel faiz ve vadelerle revize ediyor. Peki Ziraat Bankası Bayram Kredisi Başvurusu ve Oranları nasıl? İşte cevabı

Türkiye’nin en güçlü kamu bankası olan Ziraat Bankası, müşterilerine çeşitli kampanyalarla nakit ihtiyaçlarına destek olması amacıyla kredi vermektedir. Ziraat Bankası müşterilerine girişimciye değer kredisi, ziraat kredi paketi, çalışanın artısı kredi paketi ve emeklinin artısı kredi paketi şeklinde kampanyalar sunmaktadır. Ziraat Bankası bu yıl bayram kredisi kullandırmamaktadır.

Girişimciye değer kredisi incelendiğinde krediye ihtiyacı olup yeterli teminatı bulunmayan KOBİ’lere, KGF kefaleti, çok uygun koşullar, esnek ödeme seçenekleri ve 60 aya varan vade imkanıyla komisyonsuz bir kredi türü olarak önplana çıkmaktadı.

250 bin TL’ye kadar olan işletme ihtiyaçlarına yönelik verilen kredide maksimum ödeme süresi ise 5 yıldır.

ZİRAAT BANKASI HAKKINDA

1863 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk kamu bankası olan Ziraat Bankası, aynı zamanda Osmanlı İmparatorluğu’nun kurduğu ilk bankadır. Ziraat Bankası, Türkiye’nin en gelişmiş şube ağına sahipdir. Çiftçiye yönelik destekleyici kredi hizmetleri sunan Ziraat Bankası, Ahmet Şefik Mithat Paşa’nın kurduğu bankanın yurt dışında da çok sayıda ülkede şubeleri mevcuttur.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER