O Markette Maliyetine Çay Satışı Gerçekleşti. Çay 36 Liradan Satılıyor

Herkesin yoğun olarak tükettiği çay, büyük mağaza olan CARREFOUR'DA 36 liralık dev indirim ile satışa sunuldu. Marketin yaptığı indirim ile herkes koşarak çay almaya başladı. 36 liradan satılan çay ile ilgili detaylı bilgiler yazımızda sizlerle.

Gündem 18.02.2023, 01:15
O Markette Maliyetine Çay Satışı Gerçekleşti. Çay 36 Liradan Satılıyor

Enflasyon rakamları her geçen gün artmaya devam ederken Market raflarında bulunan tüm ürünlere de zam üstüne zam gelmektedir. Büyük market olan .CARREFOUR'DA çokça tüketilen çay markası 36 liradan satışa sunulması büyük ilgi ile karşılandı. Herkesin ilgisini çeken çay fiyatına gelen indirim sonrası insanlar mağazalara akın etmeye başladılar. 

Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden olan Carrefour, maliyetine çay satışı yapmaya başlaması ile sosyal medya ve haber sitelerinde yoğun ilgi gördü. Ekonomik alışveriş yapmak isteyen vatandaşın en büyük odağı olan Carrefour marketlerinde yapılan dev indirim ile market büyük ilgi gördü.

Markette satılan çayın hangi marka ve ne boylarda olduğu yazımızın devamında sizlerle.

Çaykur Çay Çiçeği 500 g 46,50 TL

Çaykur Filiz Çay 1 kg 79,95 TL

Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Çay 1 kg 68,90 TL

Ofçay Hazine 500 g 53,90 TL

Lipton Earl Grey 500 g 59,90 TL

İndirim Süresi Ne Kadar ?

Carrefour market ekonomik fiyatlı ürünleri ile konuşulmaya devam ederken indirim kampanyası da sınırlı günler içinde oluyor. Carrefour'da başlayan çay indirimi 23 Şubat 2023 tarihine kadar geçerli olacağı açıklandı. Bir çok kimsenin ilgi odağı olan çay haberi ile birlikte sizlerde en ekonomik marketlerdeki indirimleri bizleri takip ederek öğrenebilirsiniz.

Yorumlar (0)